Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Gündoğdu: “Ferizli 31 Mart Zaferine Hazır”

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu Sarıahmetler Mahallesinde düzenlenen halk buluşmasında büyük ilgi gördü. Gündoğdu, “Ferizli 31 Mart zaferine hazır. 31 Mart’ta sandıkları patlatıp Cumhur İttifakına tam destek vermeye hazır” dedi.

SİYASET
Gündoğdu: “Ferizli 31 Mart Zaferine Hazır”

“EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE”
Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş, ilçe yönetimleri, önceki dönem belediye başkanları ve meclis üyeleri, yeni dönem aday meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yoğun ilginin yaşandığı programda konuşan MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş, “Ben MHP İlçe Başkanı olarak Cumhur İttifakına bu yerel seçimde güçlü bir destek istiyorum. Yapacaklarımızın takipçisi olacak, ele ele gönül gönüle verip ilçemizi kalkındıracağız inşallah” dedi.

“HER ZAMAN EN GÜÇLÜ DESTEĞİ VERDİNİZ”
AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş ise şunları kaydetti: “Sarıahmetler’in güzel insanları bizleri her zaman sıcak karşıladı. Bugün de aynı coşku ve samimiyeti görüyoruz. 2014-2018 yılları arasında 2 genel seçim, 2 referandum, 1 yerel seçim geçirmiş bir kardeşiniz olarak Sarıahmetliler her zaman bize desteğini var gücüyle verdiler. Bunu en iyi bilenlerden birisiyim. Ben bu seçimde de bugüne kadar yaptıklarımız ve İsmail Başkanımızın yaptıklarının teminatı olarak sizlerden sayın başkana ve yeni ekibine destek istiyorum. Sarıahmetliler bizi bu konuda yalnız bırakmayacaktır.”

DOĞALGAZ MÜJDESİ
Ferizli Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu; Sarıahmetler Mahallesinin halkın iktidar yürüyüşüne ve Cumhur İttifakının kutlu davasına her zaman tam destek verdiğini ifade ederek, “Geride kalan 60 ayda iyi işler yaptığımıza inanıyorum. Var olan hiç bir imkânı kimseden esirgemedik. Gerek ilçe merkezinde gerek mahallelerimizde büyük bir şehirleşme hareketi başlattık.  Ferizli merkez ve Gölkent Mahallemizde başlattığımız çalışmalarımızı 2024 yılı içerisinde önce doğalgaz çalışması ve sonrasında üst yapı çalışlarıyla Bakırlı, Kusça, Ceylandere ve Nalköy Mahallelerimizde yaşatacağız. Abüdürrezzak, Doğancı, Hocaoğlu ve Sarıahmetler Mahallelerimiz’e de doğalgazı ulaştıracağız. Allah nasip ederse önümüzdeki dönem atılım ve kalkınma dönemi olacak. Bolluk ve bereketin yaşanacağına inandığımız bir dönemi Rabbim bizlere nasip etsin” dedi.

HER ŞEY FERİZLİ İÇİN
Gündoğdu son olarak şunları kaydetti: “Ferizli’yi karış karış dolaşıyoruz ve vatandaşlarımızın büyük desteğini görüyoruz. Ferizli 31 Mart zaferine hazır. 31 Mart’ta sandıkları patlatıp Cumhur İttifakına tam destek vermeye hazır. Bu kutlu dava, bu insanı merkeze alan eser ve hizmet belediyeciliği ve gönüllere dokunan siyasetimizin sonucudur. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye Ferizli yine en samimi ve güçlü desteği verecektir. Hazırız kararlıyız diyor ve Ferizli için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizi yineliyoruz. Her şey Ferizli için, her şey halkımız için.”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 9 =