Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Göçmenlerden Toçoğlu'na destek

Toçoğlu, Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Yardımlaşma Derneğinde moral ve destek buldu.

SİYASET
Göçmenlerden Toçoğlu'na destek

Toçoğlu, Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Yardımlaşma Derneğinde moral ve destek buldu.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Milletvekili Aday Adayı Enver Toçoğlu, Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Yardımlaşma Derneği ziyaretinde büyük moral ve destek buldu.

 

“MAHCUP ETMEYECEĞİZ”

Toçoğlu, Balkan göçmeni hemşerilerine milletvekili adayı olma yolunda yaptığı çalışmaları anlattı. “Gücümüzü Sakarya halkından alıyoruz” diyen Toçoğlu, “İnsanlarımız bize güven ve itimat duyuyor. Bugüne kadar hiç kimsenin başını öne eğdirmedim. Allah kalbimizi biliyor. Milletimize hizmet için bu yoldayız. Balkanlarda bulunan dostlarımız, kardeşlerimiz bizi oradan izliyor. Onları da mahcup etmeyeceğiz” dedi.

                              

“ENVER ABİMİZİN YANINDAYIZ”

Dernek Başkanı Ahmet Bayraktar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Enver abinin hizmetlerini biliyor ve Sakarya’da yaşayan balkan göçmenleri olarak kendisini takdirle izliyoruz. Sakarya’da Enver abinin desteğini görmeyen insan sayısı çok azdır. Bizler Enver abimizin vekil olmasını canı gönülden istiyoruz. Vekilimizin yanındayız ve başarı diliyoruz” şeklinde konuştu. Bayraktar, dernekle ilgili de bilgi vererek “Güçlü bir altyapı oluşturarak 2 ay önce faaliyete geçtik. Yılsonuna kadar 5 bin üye hedefliyoruz” dedi.

 

KOCAELİ ADAYLARINDAN DESTEK

Toçoğlu’na ziyaretinde sürpriz 2 isim de eşlik etti. AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adaylarından Osman Kalkan ve Murat Atar, Sakarya Rumeli Balkan ve Kültür Dayanışma Derneği üyelerine “Enver Toçoğlu’na destek olun” mesajı verdi. “Toçoğlu efsane bir isim” diyen Kalkan, “Enver abi isteseydi, Kocaeli kendisini yıllar önce milletvekili yapardı. Enver Toçoğlu Türkiye’nin dört bir yanında ferdi ve toplumsal hizmetleri ile tanınan bir isimdir” dedi. Murat Atar da, “Enver abiyi artık mecliste görmek istiyoruz” ifadesini kullandı.

                                

 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz