Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Genel Müdür Erkılınç’tan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.

GÜNCEL
Genel Müdür Erkılınç’tan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü (BİK) Genel Müdürü Cavit Erkılınç, 15 Temmuz’da Türk milletinin uzun yıllar unutulmayacak bir destan yazdığını belirterek, Türk basınının 15 Temmuz’daki duruşunun milletin gücüne güç kattığını ifade etti.


15 Temmuz şehitlerini rahmetle yad eden Erkılınç, basının darbe girişimi sırasında üzerine düşeni yaptığını kaydederek, “15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde demokrasi kahramanı aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlıklı günler diliyorum. Milletimiz, ülkemizin bekası için kritik önemdeki 15 Temmuz 2016 gecesi, uzun yıllar unutulmayacak bir destan yazmıştır. Özgürlüğümüze olan inancımızı pekiştiren bu mücadelede, basınımız da üzerine düşeni yaparak darbe girişiminin ilk anından itibaren halkımızın yanında yer almış, sahip olduğumuz değerleri korumak adına yoğun gayret sarf etmiştir” dedi. 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 4 =