Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

“Geçmişimizden Güç Alarak Geleceğe Emin Adımlarla Yürüyoruz”

Cumhur İttifakı Serdivan’da Belediye Meclis Üyesi Adayları için tanıtım toplantısı düzenledi.

SİYASET
“Geçmişimizden Güç Alarak Geleceğe Emin Adımlarla Yürüyoruz”

Meclis Üyesi Adayları Tanıtım Toplantısında birlik ve beraberlik mesajları veren Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, her bir adayın işinin ehli, belediye yönetiminde doğru adımlar atacak saygın isimler olduğunu belirterek birlikte özveriyle çalışacaklarının altını çizdi.

Toplantıya AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı Sema Balaban, Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin, AK Parti Serdivan Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı ile Meclis Üyesi Adayları, teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Daha Yaşanılabilir Bir Serdivan İçin Hazırız ve Kararlıyız

Programda, seçim çalışmaları ve yeni dönem projeleri hakkında bilgi verdikten sonra konuşan Başkan Adayı Çelik, “Bizler Cumhur İttifakı olarak büyüklerimizden miras aldığımız değerleri, aklın, bilimin ve istişarenin imkânlarıyla birleştirerek Serdivanımızı yönetmeye hazırız. Genç, dinamik, liyakatli kadrolarımızla kentimizi geliştirmeye ve ileri taşımaya kararlıyız. Serdivanımızı kalkınma belediyeciliğiyle geçmişinden güç alarak geleceğe emin adımlarla yürüyen ortak akılla yönetmeye talibiz.  İşinde başarılı kadrolarımızla insan odaklı belediyeciliği ilçemize sunacağız. Güvenli ve refah içinde yaşanabilir bir Serdivan için canla başla çalışmaya hazırız ve kararlıyız. İlçemizin tarihine, kültürüne, dokusuna, ruhuna ve atalarımızın mirasına sahip çıkacağız. Mevcut olanı koruyacak, daima yenilikleri takip edecek, kaybolanı bulup ortaya çıkaracağız.” ifadelerini kullandı.

 

Osman Çelik Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Arabacıalanı Mahallesi esnafını ziyaret ederek, ‘hayırlı işler’ temennisinde bulundu.

Ekonominin Bel Kemiği Esnafımız Bizim İçin Çok Kıymetli

İlçede hayata geçirmeyi planladığı sosyal belediyecilik çalışmaları ile her kesimden vatandaşa hitap eden Başkan Adayı Osman Çelik, sık sık vatandaşlarla bir araya gelerek istişarelerde bulunuyor. Son olarak Arabacıalanı Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştiren Çelik, “yerel ekonominin bel kemiği olan esnafımız bizim için çok değerli. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Projelerimizi Gelen Taleplere Göre Şekillendiriyoruz

Esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar temennilerini dile getiren Başkan Adayı Çelik, ilçenin gelişmesinde önemli rol oynayan esnafla yapılan istişarenin önemine vurgu yaparak, “Cazibesi her geçen gün artan ilçemizi yönetmeye talip olurken esnafımız ve vatandaşımızla yaptığımız istişareleri kıymetli buluyoruz. Ziyaretlerimizde ilçemizdeki gelişmeleri, belediyemizin hizmetlerini ve yeni dönem için düşündüğümüz projelerimizi esnafımızla paylaşıyor, taleplerini dinliyoruz. Kimin kapısına gittiysek, çoğu zaten tanıdık isim. Serdivan insanı birbirini tanır. Yaptığımız çalışmaları da yine halkımızın ve esnafımızın taleplerine göre şekillendiriyoruz. Ortak akılla hareket ederek, daha yaşanabilir bir Serdivan için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 3 =