Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Ferizli Cumhurbaşkanımıza En Güçlü Desteği Verecek

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu Ferizli’leri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumartesi günü gerçekleştireceği programa davet ederek, “Ferizli Sayın Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği verecek” dedi.

SİYASET
Ferizli Cumhurbaşkanımıza En Güçlü Desteği Verecek

MAHALLE ZİYARETLERİ
Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, Devlet ve İstiklal Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Gündoğdu’ya ziyaretlerinde AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş ve yönetimi, MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş ve yönetimi ve meclis üyeleri de eşlik etti. Gündoğdu vatandaşları 24 Şubat Cumartesi Günü Saat 13:00’de Demokrasi Meydanı’nda Sakaryalılarla buluşacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programına davet etti.

MEYDANA DAVET ETTİ
Gündoğdu, “Cumartesi günü Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, huzur bulduğu Sakarya’ya teşrif edecek. Sakarya olarak, bugüne dek en büyük desteği verdiğimiz Sayın Cumhurbaşkanımızı bağrımıza basacağız. Ferizli olarak da tüm ilçemizi Sayın Cumhurbaşkanımızın programına davet ediyor, bu tarihi güne tanık olmak için çağrımızı yineliyoruz. 24 Şubat Cumartesi saat 13.00’te tüm Ferizli’li hemşerilerimizi Demokrasi Meydanına bekliyoruz. Ferizli Sayın Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği verecek” dedi. 

MİLLETİMİZ BAŞIMIZIN TACI
Gündoğdu ayrıca şunları kaydetti: “Eser ve hizmet siyasetine 31 Mart sonrasında da devam edeceğiz. Hamdolsun vatandaşlarımızdan gördüğümüz güçlü destek ile Cumhur İttifakı olarak sandıkları patlatmaya hazırız. Ferizli’yi yarınlara daha güçlü şekilde hazırlamak için gece gündüz demeden çalışmayı sürdüreceğiz. Milletimiz bizim başımızın tacı.”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 5 =