Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

“Eser, yatırım ve hizmetin adresi Cumhur İttifakı’dır”

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Hendek’te bir dizi programlar gerçekleştirdi. Hendek Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Adem Öz ve MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Alemdar, 31 Mart seçimlerinde Hendek’ten güçlü bir destek beklediklerini dile getirdi.

SİYASET
“Eser, yatırım ve hizmetin adresi Cumhur İttifakı’dır”

Hendek’te esnafları ziyaret eden, Yeşilyurt Mahallesi’nde iftar programına katılan Başkan Adayı Yusuf Alemdar, “Hep dava şuuruyla hareket ettik. Eser ve hizmet siyasetinden yana olduk. Ürettik, şehrimiz için çalıştık, gayret gösterdik. Yine aynı heyecan, azim ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Projelerimizi açıkladık. İlçelerimizin de kendi potansiyellerini göz önüne alarak çalışmalar yaptık.  İnşallah aynı şekilde devam edeceğiz. İnanıyorum ki Yeşilyurt hizmetin adresi olan Cumhur İttifakı’na destek verecektir” dedi.

Hazırız kararlıyız
Esnaf ziyaretlerinin ardından AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İl Koordinatörü Mehmet Ali Okur’un başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya katılan Başkan Adayı Alemdar, Cumhur İttifakı olarak Sakarya’da en yüksek oyu almak için son ana kadar çalışmaya devam edeceklerinin altını çizerek, Sakarya’yı daha güzel yarınlara taşıyacak kadroların hazır ve kararlı olduğunu belirtti.

Meydan projesine tam not
Hendek Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Turgut Babaoğlu’nun yeni dönem vaatleri arasında yer alan Hendek Meydan projesini inceleyen Başkan Adayı Alemdar, projeyi beğendiğini ifade ederek, “İnşallah Büyükşehir Belediyesi olarak bizde proje için gereken desteği vereceğiz. Hendek ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu. Başkan Adayı Alemdar, ilçede ziyaretlerini Yeşilyurt mahallesi ile sürdürdü. Burada esnaflara hayırlı işler dileyen Alemdar, daha sonra mahallede düzenlenen iftar programına katıldı.

31 Mart ilk bayramımız olacak
İftarda konuşan Hendek Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, “Böyle güzel bir akşamda sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Rabbim önümüzdeki Ramazanlara da erişmeyi nasip eylesin. Seçimlere az bir süre kaldı, inşallah 31 Mart akşamı Yusuf başkanımız ve Cumhur İttifakımızın tüm bileşenleri olarak ilk bayramımızı kutlayacağız. Ardından inşallah Ramazan Bayramına erişeceğiz” dedi.

Çalışmaları derhal başlatacağız
Yeşilyurt sakinlerinin Ramazan ayını tebrik ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Alemdar, “Büyük bir heyecanla buraya geldim ve bu tabloyu görünce çok mutlu oldum. İnşallah sizlerin desteği ve duasıyla Cumhur İttifakı olarak 31 Mart akşamında zaferimizi ilan edeceğiz. Hizmet anlayışımızı bugüne kadar ortaya koyduk. Eksikler olur ancak tüm vatandaşlarımız bilir ki bu eksikleri, ihtiyaçları giderecek de AK Parti’dir, Cumhur İttifakı’dır. Hendek Turgut başkanımızla birlikte önemli hizmetler aldı. Şimdi ise yeni dönemde Hendek için yapılacak işleri derhal başlatacağız” diye konuştu.

Hizmetin adresi Cumhur İttifakı
Başkan Adayı Alemdar, ‘Davasına her zaman sahip çıkan, liderini yalnız bırakmayan, ilk günden bu yana güçlü desteğini sürdüren Hendek’ diye sözlerini sürdürerek, “Sizlerle birlikte hep dava şuuruyla hareket ettik. Eser ve hizmet siyasetinden yana olduk. Ürettik, şehrimiz için çalıştık, gayret gösterdik. Yine aynı heyecan, azim ve kararlılıkla çalışıyoruz. Projelerimizi açıkladık. İlçelerimizin de kendi potansiyellerini göz önüne alarak hareket ettik.  İnşallah aynı şekilde devam edeceğiz. İnanıyorum ki Yeşilyurt hizmetin adresi olan Cumhur İttifakı’na destek verecektir” dedi.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 6 =