Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

En güzel eğitimler burada

Aşçılık, yabancı dil, güzel konuşma, kitap..

GÜNCEL
En güzel eğitimler burada

Aşçılık, yabancı dil, güzel konuşma, kitap..

Çocukalrın kişisel gelişime katkı sağlayan ve birbirinden farklı eğitimlerin verildiği Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi’nde bir dönem daha tamamlandı. Bir yıl boyunca yaklaşık 6 bin öğrenciye çeşitli branşlarda eğitim verildi.


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren Çocuk Kulüpleri’nde eğitimler Yılsonu Etkinliği ile sona erdi. SGM Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı AK Parti Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce ile çok sayıda öğrenci yakını katıldı. Çocuk Kulüpleri bünyesinde bir yıllık eğitimlerini tamamlayan öğrencilerin resim ve el işi çalışmalarından oluşan serginin gezilmesiyle başlayan program müzik dinletisi ile devam etti. Başkan Toçoğlu tek tek ilgilendiği SGM öğrencilerini başarılarından dolayı tebrik etti.

SGM ile Tüm Sakarya’ya El Uzatıyoruz
Programın devamında kısa bir konuşma yapan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Sosyal Gelişim Merkezimizle tüm hemşerilerimize ulaşıyoruz. Yaşlılarımız, engellilerimiz, çocuklarımız ve gençlerimiz için çeşitli eğitimler düzenliyor, hizmetler gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda yılda ortalama 150 bin vatandaşımıza hizmet veriyoruz. Bize bu imkânı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.  Programın devamında Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve AK Parti Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru, Akıl Oyunları turnuvasında çıraklar, kalfalar ve ustalar kategorisinde kazanan öğrencilere kupalarını verdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 4 =