Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Dokumacı: "Sn. Işıksu parti içi teşekkürleşmenizi telefonla yapınız

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı yaptığı açıklama ile Adapazarı Belediyesinin şehir merkezindeki bilboardlarda yaptığı “Minnettarız” başlıklı reklam çalışmasına tepki gösterdi.

SİYASET
Dokumacı:

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı açıklamasında: "Şehrimize yapılan bir takım yatırımlara ilişkin Adapazarı Belediye Başkanı Sn. Işıksu’nun partinin tepesinden teşkilatlara kadar belediyenin parası yani milletin parası ile teşekkür etmesi abestir, israftır. Zaten bu yatırımlara ilişkin daha önce Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından defalarca “açıldı, açılıyor, açılacak” vs… reklama çıkılmıştır. Abartmamak kaydı ile belediyelerin yaptıklarını göstermesine de bir sözümüz yoktur, olmamıştır. Yine yapılan yatırımlara ilişkin de hiç bir sözümüz olmaz, parti olarak milletin faydasına her projeye destek verdik, vermeye de devam edeceğiz, karşı olduğumuz sadece ranttır" diye belirtti.

"Milletin parasını boşa harcamayın"

Dokumacı: "Ancak burada tabelanın içeriğini iyi incelendiğinizde, Sayın Başkan partinin en üst kademesinden teşkilata kadar minnet ve teşekkürlerini sunuyor. Bizde diyoruz ki Sn. Işıksu Parti içi teşekkürleşmenizi telefonla yapınız, milletin parasını boşa harcamayınız" dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 3 =