Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

DEVA Taraklı'da kongre yaptı

DEVA Partisi’nin Taraklı 1. Olağan genel kurul toplantısında kurucu başkan Ersoy Doğan yeniden başkanlığa seçildi

SİYASET
DEVA Taraklı'da kongre yaptı

DEVA Partisi’nin Taraklı 1. Olağan genel kurul toplantısında kurucu başkan Ersoy Doğan yeniden başkanlığa seçildi

DEVA Partisi’nin Taraklı 1. Olağan genel kurul toplantısında kurucu başkan Ersoy Doğan yeniden başkanlığa seçildi. Taraklı Düğün Salonunda yapılan kongreye Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin, Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Sakarya İl Teşkilatı yöneticileri, Partinin Kadın ve Gençlik Çalışmaları Başkanları, İlçe Başkanları ve çok sayıda partili katıldı. DEVA Partisi Yöneticileri Kongre öncesinde, Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin ile birlikte Taraklı İlçesi merkezinde esnaf ziyareti yaptı.

DİVAN BAŞKANI TERZİOĞLU
Kongrenin Divan Başkanlığını DEVA Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcısı ve Sektörel Gelişmeler ve İzleme Başkanı Volkan Terzioğlu yaptı. DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan kongrede yaptığı konuşmasında, Taraklı’ya ve Taraklıdaki siyasetçilere övgü dolu sözler söyledi. Erdoğan, ’’Ben her Taraklı’ya geldiğimde başka ilçelere gittiğimden farklı hisler hissediyorum. Taraklı gerçekten huzurlu ve sakin insanların, nezaketli insanların bulunduğu bir ilçemiz. Siyasi partilerin arasındaki rekabetinde centilmence olduğu bir ilçemiz. Bugün de Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin ile birlikte esnaf ziyareti yaptık yine bizleri çok güzel karşıladılar. Sizlerin huzurunda tüm Taraklılı vatandaşlarımıza saygılarımı sevgilerimi iletiyorum. Sağ olsunlar var olsunlar.’’ dedi.

KÖTÜ GİDİŞATA SUSMADIK
DEVA Partisi Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Başkanlık Kurulu Üyesi, Tarım, Enerji ve Ulaştırma Politikaları Başkanı, Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin, “Ülkede sorunlar ve kaygılar yaşandığında sadece izlenirse olacaklardan herkes sorumlu olur ve vebal altında kalır. Genel Başkanımız ile bizler de kötü gidişata karşı susmamaya ve çözümleri ortaya koymaya karar verdik.  DEVA Partimizi kurduk. Amacımız sadece toplum kesimlerinden yükselen itirazları seslendirmek değil, beklentilere karşılık verecek ikna edici çözümleri de ortaya koymaktır. Bize duyulan güvenle vatandaşlarımız seçim günü oy pusulasında DEVA Partisinin logosu olan su damlası içinde yer alan fidana evet mührünü bassın ve partimize yetki versin. Allah’ın izni ile DEVA hazır biz hazırız." İfadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 8 =