Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Deva Partisinden Sakarya Park’ta Aşure İkramı

Demokrasi ve Atılım (DEVA)Partisi Erenler İlçe Başkanı Sedat Aslanboğa ve yönetimi Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramı etkinliği düzenledi.

SİYASET
Deva Partisinden Sakarya Park’ta Aşure İkramı

Sakarya Park’ta gerçekleştirilen etkinliğe katılan, DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan da vatandaşlara aşure ikram etti.

DEVA Gençlik Çalışmaları üyeleri, Erenler Sakarya Park’ta gezmeye gelen, oyun parkında eğlenen ve piknik yapan herkesi DEVA Aşure Dağıtım Standına davet etti. DEVA Partisi Erenler İlçe yöneticileri, 2000 kişiye aşure ikramında bulundu.

Akşam üzeri başlayan aşure ikramı geç saatlere kadar devam etti.Yapılan etkinliğe DEVA Partisi İl ve İlçe yöneticileri, DEVA kadın çalışmaları, gençlik çalışmaları, DEVA mahalle temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.DEVA Partisi yöneticilerinin dayanışma ve uyum içinde gerçekleştirdiği etkinliğe katılan İl Başkanı Mehmet Erdoğan, “DEVA Partisi olarak amacımız, dostluğu, kardeşliği,  dayanışmayı, paylaşmayı, birlik ve beraberliği pekiştirmek ve hoş bir ortam yaratmak. DEVA Partimizin İl ve İlçe teşkilatlarında bu konuda emeği geçen tüm arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrışma, ötekileştirme, gerginlik, ortamına alternatif olarak, içinden geçtiğimiz koşullardan uzaklaşıp, aydınlık, bolluk ve bereket dolu günlere hep beraber ulaşmak için el birliği ve gönül birliği yapıyoruz. Bu etkinliklerimizin bunlara vesile olmasını diliyoruz. İnşallah öyle de olacak.” İfadelerini kullandı.  

DEVA Partisi Erenler İlçe Başkanı Sedat Aslanboğa’nın ve başkan yardımcıları ileİlçe yönetiminin,DEVA Partisi Erenler İlçesi Kadın Çalışmaları Başkanı Nurgül Turan’ınve Erenler Gençlik Çalışmaları Başkanı Kemal Önal’ın ev sahipliği yaptığı etkinlikte,DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve il yönetimi, İlçe Başkanları,Sakarya Kadın Çalışmaları Başkanı Hayrunnisa Nur Gökçe Dursun, DEVA Partisi Adapazarı İlçe Kadın Çalışmaları Başkanı Tülay Sinan, DEVA Partisi Serdivan İlçesi Kadın Çalışmaları Başkanı Sevinç Say ve DEVA Karasu Kadın Çalışmaları Başkanı Şeyma Genç de etkinlikte,aşure ikramı organizasyonuna destek vererek, vatandaşlara aşure ikramında bulundular.

Erenler Sakarya Parkta yapılan aşure ikramı sırasında kurulan stantta vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Yapılan aşure ikramına partililer ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 9 =