Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

İş Ve Siyaset Dünyası Bu Düğünde Buluştu

Sakarya’nın tanınmış ailelerinden Berke Ailesi’nin mutlu gününde Ali Berke ile Balcı ailesinin güzel kızı Aysel Balcı hayatlarını birleştirdiler.

SİYASET
İş Ve Siyaset Dünyası Bu Düğünde Buluştu

Mir Mehmet – Gögercinçiftinin değerli oğlu, Ali Berke ile Fatma ve Zeki Balcıçiftinin  değerli kızı Aysel Balcı Hünkar Park Düğün Salonu’nda gerçekleşen törenle dünya evine girdiler. İş ve siyaset dünyasından bir çok temsilcinin katıldığı törende, DEVA Partisi İl ve İlçe yöneticileri, Ali Berke-Aysel Balcı çiftini ömür boyu mutluluğa imza attıkları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.  

Nikâhı büyükşehir belediye başkanı Ekrem Yüce kıyarken,çiftlerin nikah şahitliğini, DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Sakarya Ağrılılar Dernek Başkanı Mehmet Berke, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Bürtek, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem yaptı. Düğüne Berke ve Balcı ailelerinin dost ve akrabaları yanı sıra, aralarında bürokratlar. siyasetçiler, müteahhitler ve iş adamlarının bulunduğu çok sayıda misafir katıldı. Nikâh töreninin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce evlilik cüzdanını gelin Aysel BALCI ‘ya takdim etti. 

Nikâh şahitleri nikahın hayırlı ve uğurlu olmasını dilediklerini ifade ederken Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce nikah törenindeki konuşmasında çiftlerin bir yastıkta kocamalarını, iyi günde ve kötü günde birbirlerine destek olarak,sağlık,mutluluk içinde güzel günler geçirmelerini dilediğini ifade etti

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz