Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

DEVA Adapazarı adayı Ercan Başnuh muhtar ziyaretlerini sürdürüyor

Deva Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Ercan Başnuh, merkezdeki mahalle çalışmalarına hızla devam ediyor. Semerciler Mahallesi, Şeker Mahalle çalışmalarının ardından ,Cumhuriyet Mahallesi, İstiklal ve Kurtuluş Mahallelerinde hem esnaf hem de muhtar ziyaretlerini gerçekleştirdi.

SİYASET
DEVA Adapazarı adayı Ercan Başnuh muhtar ziyaretlerini sürdürüyor

Adapazarı’nın deprem riski ve trafik sorunu açısından en sıkıntılı bölgelerinde çalışma yaptıklarını ifade eden Başnuh, 84 mahallenin tümünde bu çalışmalara hızla devam edeceklerini ifade etti.
Saha çalışmalarını değerlendiren Adapazarı Belediye Başkan adayı Ercan Başnuh, ‘’Ekonomik sıkıntıların altında, zorlukla yaşamını sürdüren  vatandaşlarımız, kendi geleceği konusuna ciddi umutsuzluk içinde. Vadedilen ama tutulmayan sözler halkımızı siyasetin çözüm merkezi olduğu gerçeğinden uzaklaştırmış. Kime oy vermeyeceğine karar vermiş olan Adapazarı halkı güvenebileceği ,ciddi bir alternatif üretmeyi kafasına koymuş. Biz bu umutsuzluğa çare olacağız. Kocaman bir köy haline getirilmiş Adapazarı’nı tekrar şehir olarak inşa etmek bize nasip olacak. Bunu  belediyenin kaynaklarıyla  siyaset yaparak değil, vatandaşı şehrine ve şehrin imkanlarına ortak ederek sağlayacağız’’ dedi. 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 6 =