Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Depremzedelerimizin Her Zaman Yanındayız

Kahramanmaraş’ta oluşturulan Necip Fazıl Konteyner Kenti 1’inci etabının içerisinde yer alarak konteynerler kuran, depremzede çocukları sosyal hayata adapte etmek ve afetin izlerini silmek amacıyla “Hayat Gençlik ve Çocuk Parkı” kazandıran Adapazarı Belediyesi, çocuklara özel bir etkinlik düzenledi.

SİYASET
Depremzedelerimizin Her Zaman Yanındayız

Program kapsamında vatandaşlarla buluşan Başkan Mutlu Işıksu, “İlk andan itibaren seferberiz, tek yüreğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde devletimizin tüm kurumları burada. Bizler de Adapazarı Belediyesi olarak yerimizi aldık ve hep buradayız. Vatandaşlarımız Cumhurbaşkanımıza inanıyor, çok dua ediyor. Devlet millet el ele, daha güzel günlere yürümeye devam edeceğiz.” dedi.

Vatandaşları Ziyaret Etti, Etkinlikte Çocuklarla Buluştu
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcıları Yusuf Özden ve Nilgün Akman, AK Parti Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ile birlikte Kahramanmaraş’ta vatandaşlarla buluştu. Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu İlçesinde oluşturulan Necip Fazıl Konteyner Kent’in 1’inci etabının içerisinde Adapazarı Belediyesi olarak yer aldıklarını daha ilk günlerde konteyner kurulum çalışmalarını başlatarak hızla tamamladıklarını, “Hayat Çocuk ve Gençlik Parkı” ismiyle de güzel bir sosyal alan kazandırdıklarını vurgulayan Başkan Işıksu, depremzedelerin her zaman yanlarında olduklarının altını çizdi.

Çocuklar ve Aileler Çok Mutlu
Başkan Işıksu depremzede aileleri ziyaret etti ve düzenlenen etkinlikte çocuklarla buluştu. Başkan Işıksu’ya Necip Fazıl Konteyner Kent’ten sorumlu Kaymakam Tuğçe Yılmaz da eşlik etti. Etkinlikte, çocuklar müzik, Hacivat-Karagöz gösterisi, palyaçolar ve ikramlar eşliğinde oynayıp eğlenceli vakit geçirdi.

İlk Andan İtibaren Seferberiz
Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Mutlu Işıksu, “Büyük bir imtihandan geçtik, imtihanın izlerini silmek için hepimiz ilk andan itibaren seferber olmaya devam ediyoruz. Sakarya Valimiz Çetin Oktay Kaldırım, depremin hemen ardından bugüne Kahramanmaraş’ta büyük gayret sarf ediyor, keza Kaymakamımız Tuğçe Yılmaz da büyük bir özveriyle çalışıyor, şükranlarımızı sunuyorum. Adapazarı Belediyesi olarak depremden etkilenen illerde çok önemli hizmetleri sunmaya gayret ettik, etmeye devam ediyoruz.” diye konuştu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Sevgi Seli
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde devletin tüm kurumlarının, belediyelerin ve STK’ların sahada olduğunu dile getiren Başkan Işıksu, “Necip Fazıl Konteyner Kent'te 2 binin üzerinde konteynerde 5 bini aşkın vatandaşımız yaşıyor.  Adapazarı Belediyesi olarak biz de Akyazı Belediyemizle birlikte 1’inci etabın içerisinde yer aldık, çocuklarımız ve gençlerimiz için sosyal alanlar kazandırdık. Devletimiz burada çok kapsamlı ve tüm ihtiyaçlara cevap veren bir yaşam alanı inşa etmiş durumda. Çarşılar, okullar, yemek dağıtım noktaları, mescit, kitap kafe, çamaşırhaneler, psikososyal destek ofisleri, sağlık birimi ve aile hekimliği, portatif havuz, genç ofisler, kodlama sınıfları, ücretsiz ikramların 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 7 =