Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Değirmencik’te İsmail Gündoğdu Coşkusu

Ferizli Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu Değirmencik Mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Gündoğdu, “Ferizli’yi hak ettiği noktaya taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

SİYASET
Değirmencik’te İsmail Gündoğdu Coşkusu

HALK BULUŞMASI
Ferizli Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gittiği bölgelerde vatandaşlardan yoğun ilgi gören Gündoğdu, esnaf ve kahvehane ziyaretleri ile Ferizlililerle bir araya geliyor. Gündoğdu son olarak ise Değirmencik Mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Programa AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel, ilçe yöneticileri, önceki dönem belediye başkanları, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

CUMHUR İTTİFAKI VURGUSU
Programda konuşan Ferizli Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, “Güçlü ve büyük Türkiye'yi inşa etmemize en güçlü desteği veren Ferizli'nin gönlü geniş ve güzel insanları sizleri en kalbi duygularımla, hürmetle, muhabbetle selamlıyorum. Bugün buradan ayrıca Cumhur İttifakımızın ortağı MHP kadrolarına da kalbi bir teşekkür etmek istiyorum. Ferizli'de her daim bizlerin yanında olan, desteklerini esirgemeyen, milletimizin bekası söz konusu olduğunda hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum” dedi.

ÇALIŞMAYA DEVAM
Gündoğdu sözlerini şöyle sürdürdü: “2019'da Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Cumhur İttifakı adayı olarak karşınıza çıktım. Allah'ın inayeti ve siz değerli halkımızın teveccühüyle Ferizli tarihinin en yüksek oyunu alarak Ferizli Belediye Başkanı oldum. Geride kalan 60 ayda ilçemizin her noktasına en iyi hizmeti götürmek için canla başla çalıştık. Ferizli’yi hak ettiği noktaya taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 

HİZMETTE YENİ DÖNEM
Gündoğdu son olarak ise şöyle konuştu: “Değirmencik Mahallemizin kanalizasyon konusundaki isteklerini inşallah yeni dönemde Yusuf Alemdar başkanımızın destekleri ile çözüme kavuşturacağız. Bu çalışmanın ardından sokaklarımızda asfalt atağını başlatarak mahallemizin çehresini değiştireceğiz. Kaldırımlarımız, çocuk parklarımız ve sağlam altyapımız ile Değirmencik’i hak ettiği noktaya taşımak için hazırız ve kararlıyız. İlk dönemimizde attığımız kararlı adımları daha da güçlendirerek Ferizli’ye hizmette yeni bir dönemi başlatacağız. 31 Mart’ta sandıkları patlatarak eser ve hizmet siyaseti devam edecek.”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 6 =