Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Dadaşlar'dan 'Bakkala Dön' çağrısı

GÜNCEL
Dadaşlar'dan 'Bakkala Dön' çağrısı

Sakarya Bakkallar Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Erzurumlular Derneğini ziyaret ederek fikir alış verişi yaptı. 

Esnafların sıkıntılarının dile getirildiği ziyarette Başkan Akdardağan, şehrin sivil toplum kuruluşları, kültür dernekleri ve esnaflarıyla bir bütün olduğunu belirterek, “Biz esnaflar olarak kültürümüzü çok önemsiyoruz. Siz değerli STK temsilcilerimiz ile sık sık bir araya gelerek şehrimiz, ekonomimiz ve esnafımız için neler yapabilir-izi konuşmayı sürdürmek istiyoruz. Bize gösterilen sıcak ve yakın ilgi nedeniyle teşekkür ediyoruz. Aramızdaki bağ her geçen gün güçlenecektir. Bizde kültürümüze katkı sağlamak adına elimizden ne gelirse yapacağız. Böylesine zor bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde birlik ve beraberliğimizi korumalıyız” dedi. 

Ziyaret nedeniyle teşekkür eden Sakarya Erzurumlular Derneği Başkanı Abdurrahman Polat’da, bakkal esnaflarının sıkıntıları karşısında el birliğiyle hareket edilmesi gerektiği, herkesin mahallesindeki kendi bakkalından alışverişini sürdürmesini isteyerek, "Tüm üyelerimiz ve aileleriyle bu konuyu konuşuyoruz. Herkes kendi mahallesindeki bakkalına dönsün ve esnafı desteklesin ki, değerlerimizi yaşatabilelim. Dernek olarak, AVM’ler karşısında ezilen küçük esnafın desteklenmesi adına atılan her adımda yer almak istiyoruz. Esnaflarımızla şehrimizi daha iyi yerlere getireceğiz" dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 3 =