Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Cumhurbaşkanımıza olan sevgi 14 Mayıs’ta Sakarya’da sandıkları patlatacak

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya, kuzeyinden güneyine Sakarya’nın 16 ilçesinde 14 Mayıs ruhunu gördüklerini ifade ederek, “Gittiğimiz her yerde Sayın Cumhurbaşkanımıza olan muhabbeti ve sevgiyi görüyoruz.

SİYASET
Cumhurbaşkanımıza olan sevgi 14 Mayıs’ta Sakarya’da sandıkları patlatacak

ÇALIŞMALARA ARA VERMEDEN DEVAM
AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya, seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Dur durak bilmeden sahada çalışan Kaya, Akyazı, Kocaali ve Söğütlü ile ziyaretlerine devam etti. 3 ilçede de yoğun ilgi gören Kaya, vatandaşlara Türkiye Yüzyılı vizyonunu anlatarak 14 Mayıs seçimlerinin öneminden bahsetti. Kaya ayrıca, AK Parti kadrolarının Sakarya’da hayata geçirdiği çalışmaları vatandaşlara anlatarak, yeni planlanan çalışmalardan bahsetti.

SAKARYA ERDOĞAN’I BAĞRINA BASTI
Kaya, “Sakarya’mız hamdolsun 14 Mayıs seçimlerine hazırdır. Akyazı’da Sayın Cumhurbaşkanımıza gösterilen sevgi seli bizlere asrın liderin arkasında siyaset yapmanın gururunu ve onurunu bir kez daha yaşatmıştır. Allah kendisini başımızdan eksik etmesin. Sakarya’ya ayrı bir sevgi ve muhabbet besleyen Sayın cumhurbaşkanımıza teveccühlerini gösteren değerli hemşerihlerimize teşekkür ediyoruz. kuzeyinden güneyine Sakarya’nın 16 ilçesinde 14 Mayıs ruhunu hissediyoruz. Gittiğimiz her yerde bu muhabbeti görüyoruz. Bu sevgi seli 14 Mayıs’ta Sakarya’da sandıkları patlatacaktır” dedi.

TÜRKİYE YÜZYILINA GÜÇLENEREK GİRECEĞİZ
Kaya son olarak ise şunları kaydetti: “Gittiğimiz ilçelerde parti teşkilatlarımız ile sahadayız. Vatandaşlarımızın hayır dualarını alıyor, gönüllerine giriyor gönüller inşa ediyoruz. Kendilerinin isteklerini dinleyerek, taleplerini alıyor teşekkürlerini iletiyoruz. Eser siyaseti ile Türkiye’yi olduğu gibi Sakarya’yı da baştanbaşa yeniden inşa eden AK Parti’miz, inşallah 14 Mayıs sonrasında yine Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılına güçlenerek girecektir.”

 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 1 =