Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Cumhurbaşkanı Erdoğan Geliyor

GÜNCEL
Cumhurbaşkanı Erdoğan Geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 11 Nisan Cumartesi günü Kent Meydanı’nda yapacağı mitinge tüm Sakaryalıları davet eden Başkan Toçoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız, Cumhurbaşkanı olarak ilk kez Sakarya'ya geliyor. Cumartesi Kent Meydanı'nda buluşalım” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 11 Nisan Cumartesi günü Kent Meydanı’nda yapacağı mitinge tüm Sakaryalıları davet etti. Sosyal medya hesabından yaptığı çağrıda büyük sıkıntıları aşarak bugünlere geldiklerini belirten Başkan Toçoğlu, “Daha özgür Türkiye. Daha adil Türkiye. Daha müreffeh Türkiye. Daha güçlü Türkiye. Yeni Türkiye diyenler Kent Meydanında” diye konuştu.

Karanlık Günler Geride Kaldı
Başkan Zeki Toçoğlu şu ifadelere yer verdi; “Allah'ın izniyle daha yapacak çok işimiz gidecek çok yolumuz var. Bu yol uzun. Türlü sorunlarla karşılaştık. Ayrımcılıklara maruz kaldık. Hepimizi dışladılar. Değerlerimizle alay ettiler. Bizi yok saydılar. Hamdolsun eski karanlık günler geride kalıyor. Artık yeni Türkiye'den bahsediyoruz. Yeni Türkiye özgür, adil ve müreffeh bir Türkiye demektir”

Yeni Türkiye’nin Mimarı
“Yeni Türkiye'nin mimarı, Cumhurun Reisi Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Cumartesi günü Sakarya'ya, Kent Meydanı'na geliyor. Sayın Cumhurbaşkanımız, Cumhurbaşkanı olarak ilk kez Sakarya'ya geliyor. Cumartesi Kent Meydanı'nda buluşalım. Kocaali'den Taraklı'ya, Hendek'ten Sapanca'ya tüm Sakarya Cumartesi günü Cumhurbaşkanımızla Kent Meydanında buluşacak.”
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 9 =