Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Çocuklar ‘Kitaplar Ülkesi’nde buluştu

Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamındaAKM’de sahnelenen ‘Sırf Tiyatro’ ekibinin ‘Kitaplar Ülkesi’ oyunuçocuklar tarafından ilgiyle izlendi.

GÜNCEL
Çocuklar ‘Kitaplar Ülkesi’nde buluştu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi,kültür sanat etkinlikleri ile 7’den 77’ye herkese tiyatroyla buluşturmaya devam ediyor.AKM’de sergilenen son oyunun konukları çocuklar oldu.‘Sırf Tiyatro’ ekibi tarafından ‘Kitaplar Ülkesi’ adlı eğitici ve bir o kadar da eğlenceli çocuk oyunusahnelendi.

Yoğun ilgi

İkifarklı seansta sahnelenen oyuna, çocuklar yoğun ilgi gösterdi.Oyunun ardından sahnede minikleri selamlayan ekip “Sizlerle buluşma fırsatı sunanbelediyemize ve başkanımıza çok teşekkürler”ifadelerini kullandı. Program miniklerin ve tiyatro ekibinin fotoğraf çekimiyle son buldu.

Büyükşehir BelediyesiKültür ve Sosyal işler Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Sakarya’daküçük, büyük tüm hemşerilerimiziKültür-Sanat çatısı altında buluşturuyoruz. Zaman zaman eğlenceli, zaman zaman bilgilendiren ve onların ayırdığı vakte değer katan, anlamlandıran bir etkinlik takvimi oluşturuyoruz. Devam eden Kasım ayı programlarımıza tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.” denildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 6 =