CHP Milletvekili Ayça Taşkent Taraklı'da pazarı gezdi
CHP Sakarya Milletvekili Ayça Taşkent Taraklı’da pazarda vatandaşlarla buluştu
SİYASET![CHP Milletvekili Ayça Taşkent Taraklı'da pazarı gezdi](https://sakaryahaberleri.com/resimler/haberler/2023/09-04/chp-milletvekili-ayca-taskent-tarakli-da-pazari-gezdi-mini.jpg)
![](resimler/haberler/2023/09-04/chp-milletvekili-ayca-taskent-tarakli-da-pazari-gezdi-19755.jpg)
Vatandaşların geçinmekte zorlandığını dile getiren CHP Sakarya milletvekili Ayça Taşkent “Taraklı’da Cumartesi günleri kurulan pazarı dolaştığımızda alışveriş yapmaya gelen vatandaşlar satılan ürünlerin fiyatlarının pahalılığından dert yanıyor. Esnaflarda iş yapamamaktan dertli. Vatandaşlar büyük sıkıntı yaşıyor. Burası Taraklı. Üreten çok, üreticide sıkıntıda “ ifadelerini kullandı
![](resimler/haberler/2023/09-04/chp-milletvekili-ayca-taskent-tarakli-da-pazari-gezdi-19754.jpg)
![](resimler/haberler/2023/09-04/chp-milletvekili-ayca-taskent-tarakli-da-pazari-gezdi-19753.jpg)
![](resimler/haberler/2023/09-04/chp-milletvekili-ayca-taskent-tarakli-da-pazari-gezdi-19752.jpg)
Yorum Ekle
Adınız / RumuzYorumunuz
9 + 7 =