Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

CHP Milletvekili Adayları Özkan ve Özçınar Taraklılıları Dinledi

CHP Sakarya milletvekili adayları Kamil Özkan ve Özer Özçınar Kılıçdaroğlu gönüllüleri ve CHP İlçe yöneticileri ile birlikte Taraklı’ya çıkartma yaptı.

SİYASET
CHP Milletvekili Adayları Özkan ve Özçınar Taraklılıları Dinledi

14 Mayıs’ta yapılacak milletvekili seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya milletvekili adayları Kamil Özkan ve Özer Özçınar Kılıçdaroğlı Gönüllüleri gençler ve CHP Taraklı İlçe yöneticileri ile birlikte taraklı İlçesine çıkartma yaparak vatandaşların taleplerini dinlediler.
Programlara CHP Taraklı İlçe Başkanı Kadir Güneş, CHP İlçe seçim koordinasyon başkanı İzzettin Kömürcü Kadın Kolları Başkanı Ebru Arslan ve Aysun Akkulakoğlu katılım sağladı.

TARAKLI BAHARI BEKLİYOR
Taraklı Halk pazarını ziyaret edip vatandaşların taleplerini dinleyen CHP milletvekili adayı Kamil Özkan ve Özer Özçınar  "Gittiğimiz her yerde güler yüzle karşılandık, çünkü çözümle gittik. Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun sana söz diyerek ilettiği tüm çalışmaları paylaştık. Halkımızın sesini iktidara taşımaya kararlıyız. Hiç kimse umutsuzluğa kapılmasın. Konuşacağız, dertleşeceğiz ve çözümü hep birlikte üretip halkın iktidarını kuracağız." dediler
Ekonomik buhrandan çıkış için 14 Mayıs’ı beklediklerini ifade eden birçok esnaf ve vatandaş CHP lilere yaşadıkları sorunları iletti.Özkan, vatandaşlara ve esnafa yönelik olarak, “14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu seçimi kazandıktan sonra Türkiye ekonomik olarak derin bir nefes alacak. Ekonomik rahatlama gelecek. Piyasalara güven gelecek. 85 milyon Türkiye yarınlara güvenle bakabilecek” dedi.

ENGİNAR YETİŞTİRİCİLERİ VE BAL ÜRETİCİLERİNİ DİNLEDİ
CHP Sakarya milletvekili adayı Kamil Özkan Taraklı ve çevresinde enginar yetiştiricileri ve bal üreticilerini de dinleyerek sıkıntıları hakkında bilgi aldı. Özkan “14 Mayıs’tan sonra iktidarımızda Taraklı’da enginar yetiştiriciliği ve bal üretiminin en üst seviyede gerçekleşmesi için her türlü girişim gerçekleştirilecektir ifadelerini kullandı.


HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ
CHP milletvekili adayı Özer Özçınar’da “Gittiğimiz her yerde, dokunduğumuz her vatandaşımız ‘Umudumuz sizsiniz, kurtarım bizi’ feryatlarını duyuyoruz. Esnaf perişan, çiftçi perişan, üretici perişan, işçi, memur aldığı para ile geçinemiyor, gençlerimiz işsiz, çocuklarımız geleceklerinden kaygılı, dar gelirli vatandaşımız kuru soğana muhtaç. Güzel ülkemin, güzel insanlarını bu duruma düşüren bu yönetimi, hep birlikte tarihin tozlu sayfalarına gömeceğiz” dedi

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 4 =