Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Çelik Sakarya'da Destek Topladı: "Serdivan'a Hizmet Etmek İçin Yola Çıktık"

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran ve TBMM KEFEK Başkanı ve Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan ile birlikte Sakarya'da yoğun bir gün geçirdi. Çelik, ziyaretleri sırasında vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

SİYASET
Çelik Sakarya'da Destek Topladı:

Yoğun programa Sakarya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ziyaretiyle başlayan, Kıran, Erdoğan ve Çelik, burada yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra girişimci kadınların ürünlerini sergilediği SAKİKAD Ramazan Etkinlikleri Çarşısı'nı ziyaret ederek stantları gezip girişimci kadınlarla sohbet edildi ve ürünleri incelendi.
Vatan Mahallesi'nde vefat eden bir vatandaşın cenazesine de katılıp taziyelerin iletilmesinin ardından, Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın'ın ailesi de ziyaret edilerek şehidimize Allah'tan rahmet, ailesine de başsağlığı dilekleri iletildi.
Muradiye Camii Geleneksel İftar Programı'na da katılan Çelik, burada yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verdi. Çelik, "Ramazan ayı, paylaşmanın ve yardımlaşmanın ayıdır. Bu mübarek ayda bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeliyiz." dedi.
Osman Çelik, son olarak Cadde54 Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde Çeşme Kahve adlı işletmenin açılış programına katılarak, iş yeri sahiplerine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Yeni Sosyal Hizmet Merkezleri Açılacak

Yoğun bir gün geçiren Çelik, ziyaretleri sırasında kendisine gösterilen ilgi ve alaka için vatandaşlara teşekkür etti. Çelik, " Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız ile yakın iş birliği içerisinde Serdivan'da ihtiyaç sahibi ailelere ve dezavantajlı gruplara daha fazla destek olacağız. Yeni sosyal hizmet merkezleri açarak, sosyal yardımların daha hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırılmasını sağlayacağız. Serdivan'a hizmet etmek için yola çıktık. Bu vesileyle hemşehrilerimizle bir araya gelme imkânı bulduk. Göstermiş oldukları ilgi ve alaka için kendilerine teşekkür ediyorum. " dedi.

Çelik’in Serdivan’a Çok Büyük Katkıları Olacak

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Serdivan'a hizmet etmenin şeref olduğunu belirterek, "Osman Çelik'in Serdivan'a çok büyük katkıları olacağına inanıyoruz. Projelerini inceleme fırsatı bulduk. Yaşlı bireylerin veya engellilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış ve donatılmış tesisler olan Yaşlı ve Engelsiz Bakımevi projesini çok başarılı bulduk ve her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu belirttik. Umuyoruz ki Serdivan halkının desteğiyle yeni dönemde birbirinden güzel projelerini hayata geçirecek." dedi. 

Serdivan Daha da Güzelleşecek

TBMM KEFEK Başkanı ve Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan da Osman Çelik'in Serdivan için doğru isim olduğunu vurgulayarak, "Osman Çelik tecrübesi ve azmiyle Serdivan'ı daha da güzelleştirecek, buna inanıyoruz. Halkımıza güvenimiz tam. Kendisine çıkmış olduğu bu kutlu yolda başarılar diliyorum." diye konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 6 =