Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Çağla’dan Yüzmede Madalya Rüzgarı

4 altın madalya ile büyük başarıya imza attı

SPOR
Çağla’dan Yüzmede Madalya Rüzgarı

4 altın madalya ile büyük başarıya imza attı

Alanya’da ikincisi yapılan Türkiye Özel Sporcular Bölge Yüzme Şampiyonasından madalyalarla dönen Fatma Çağla Demir, babası Orhan Demir ve antrenör Semih Ayan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu tarafından kabul edildi.
Doğu Anadolu, Ege, Güneydoğu Anadolu, İç Anadolu ve Karadeniz Bölgelerini kapsayan şampiyonaya 52 spor kulübünden 118 sporcu katıldı. Atlantis Su Sporları Kulübü sporcusu Fatma Çağla Demir, 50m, 100m, 200m kurbağalamada ve 100m serbest stilde 1. olarak 4 altın madalya ile büyük başarıya imza attı. Çağla Demir, kazandığı dereceler ile 6-12 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılacak olan Avrupa Yüzme Şampiyonasına katılma hakkı elde etti. İl Müdürü Salih Koşu, küçük kız Çağla’nın dev başarılar kazandığını, ilimizde yüzme branşında hepimizi gururlandıran bir sporcu olduğunu belirterek bundan sonra da aynı kararlılık ile şampiyonalardan madalyalar beklediklerini ifade etti.  Antrenör Semih Ayan, Çağla’nın gelişimine hızla devam ettiğini ve 24-26 Nisan’da yapılacak Türkiye Şampiyonası hazırlıklarını sürdürdüklerini söyledi.
Ziyarette yer alan Spor Şube Müdürü Bülent Kasım, Atlantis Su Sporları Kulübü sporcusu Çağla’yı,  babası Orhan Demir ve antrenörü Semih Ayan’ı başarılarından dolayı tebrik etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz