Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Büyükşehir Kano takımından madalya yağmuru

Büyükşehir Belediyesi Kano Takımı, Eskişehir’de düzenlenen Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası’nda nefes kesti. Birbirinden zorlu mücadelelere sahne olan yarışlarda toplamda 28 madalya kazanıldı.

SPOR
Büyükşehir Kano takımından madalya yağmuru

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kano takımı, 22-24 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilen Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası’na adeta damga vurdu. 29 kulüpten 265 sporcunun mücadele verdiği şampiyonada 14 adet 1.’lik, 7 adet 2.’likve 7 adet 3.’lük ile toplamda 28 madalya kazanıldı. Eskişehir’de gerçekleştirilen yarışmalarkıyasıya bir mücadeleye sahne olurken, elde edilen dereceler büyük erkekler klasmanında birincilik, yıldız erkekler klasmanında birincilik ve genç erkekler klasmanında ikincilik getirdi.

Spordaki başarılar şehrimizin gelişimi için önemlidir

Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı, sporcularını kutlayarak şu ifadelere yer yerdi; “Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kano Takımımızın Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası’nda göstermiş oldukları performans bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Her alanda olduğu gibi su sporlarında da gösterdiğimiz gayret, sporcularımızın elde ettiği başarılarla taçlanarak tüm şehrimizin gurur kaynağı olmaya devam edecektir. İnanıyoruz ki bu başarılarımız gelecekte büyüyerek devam edecek ve şehrimizin spor alanındaki gelişimine çok önemli katkılar sunacaktır. Bu vesile ile Kano takımımızı bir kez daha kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 6 =