Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Büyükşehir Farkını Herkes Hissedecek

GÜNCEL
Büyükşehir Farkını Herkes Hissedecek

Büyükşehir ve SASKİ personelleri ile buluşan Toçoğlu; “Daha çok çalışacağız. Gece gündüz demeyeceğiz. Birlik olacağız. Şehrimizin dört bir yanında Büyükşehir’in farkını hissettirecek yatırımları sürdürmeye devam edeceğiz.”

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile Su ve Kanalizasyon İdaresi çalışanları Aile Buluşması’nda bir araya geldi. Sapanca Özkum Tesisleri’nde gerçekleştirilen programa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve eşi Gönül Toçoğlu, SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş’in yanı sıra Büyükşehir ve SASKİ personelleri ve aileleri de katıldı. Toplantıda konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu, “6 yıldır şehrimiz için birlikte çalışıyoruz. Hamdolsun vatandaşlarımızın teveccühü de, şehrimizin kazandığı gelişim ivmesi de önemli bir aşama kat ettiğimizi gösteriyor” dedi.

Tüm İlçelere Hizmet Ulaştırıyoruz
Milletin desteği ile çalışmaya devam edeceklerine de vurgu yapan Toçoğlu, “Bugün tüm ilçelerimize hizmet ulaştırıyoruz ve bu hizmetlerde de Büyükşehir farkını ortaya koyuyoruz. Bu başarı hepimizin. Geçtiğimiz yerel seçimlerde önemli bir başarı elde ettik. Bu başarıda tüm mesai arkadaşlarımın katkısı var. Hep birlikte şehrimizde rekor kırdık. Hamdolsun milletimiz bize güvendi. İnşallah bu güveni boşa çıkarmamak için tüm mesaimizi yine hemşerilerimiz için harcamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Birlik ve Beraberlik
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu konuşmasının sonunda şu ifadeleri kullandı: “Huzurumuzu ve şehrimize hizmet etme niyetimizi koruyalım. Mesai arkadaşlarımdan şunu bekliyorum; belediyemizin müdürleri ve daire başkanları olarak şehrimizin dört bir yanında Büyükşehir’in farkını hissettirecek yatırımlar gerçekleştireceğiz. Daha çok çalışacağız. Gece gündüz demeyeceğiz. Birlik olacağız. Sakarya, Türkiye’nin en yaşanabilir şehirleri arasında ilk onda yer alacak. Çalışma şartlarının iyileştirilmesi konusunda da birlikte hareket etmeye devam edeceğiz. Allah hayırlı işlerimizde bizleri muvaffak etsin. İnşallah milletimiz için, şehrimiz için çok daha önemli ve güzel projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 7 =