Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Duran’dan HAYKOOP’a Ziyaret

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Rıdvan Duran, Türkiye Hayvancılık Kooperatifleri Merkez Birliği (HAYKOOP) Sakarya Bölge Birliği Başkanı Mustafa Zafer’iziyaret etti.

SİYASET
Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Duran’dan HAYKOOP’a Ziyaret

AK Parti'den Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Rıdvan Duran, Türkiye Hayvancılık Kooperatifleri Merkez Birliği Sakarya Bölge Birliği Başkanı Mustafa Zafer’le bir araya geldi.

Kalabalık bir heyet tarafından karşılanan Duran, HAYKOOP Bölge Birliği Başkanı Zafer ile sektörün gelişimine yönelik görüş alışverişinde bulundu. Görüşme sırasında Duran, Sakarya'nın tarım ve hayvancılık potansiyelinin güçlenmesi, çiftçilerin daha iyi koşullarda çalışabilmesi için iş birliğinin büyük önem taşıdığını belirtti.

“TARIM VE HAYVANCILIK, SAKARYA'NIN EKONOMİSİNE ÖNEMLİ KATKI SAĞLIYOR”

Ziyarete yönelik düşüncelerini aktaran Duran, "Tarım ve hayvancılık, Sakarya'nın ekonomisine önemlikatkı sağlıyor. Sektörün gelişimine yönelik ortak akıl ile hareket etmek büyük önem taşıyor. Sakarya’da tarım ve hayvancılık sektörlerinin güçlenmesi, çiftçilerimizin daha iyi koşullarda çalışabilmesi için gayret edeceğiz. Bu tür ziyaretler, sektördeki sorunlara çözüm bulma adına önemli bir fırsat sunuyor." şeklinde konuştu.

“SEKTÖR TEMSİLCİLERİ İLE İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE OLACAĞIZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı olması durumunda Sakarya'nın tarım ve hayvancılık alanındaki potansiyelini en üst seviyeye çıkarmak için, sektör temsilcileri ile işbirliği içerisinde olacaklarını belirten Duran, “HAYKOOP Sakarya Bölge Birliği Başkanı Mustafa Zafer’in bilgi ve tecrübeleri bizim için son derece değerli. Sektörün kalkınmasına yönelik birlikte hareket etmek, Sakarya'nın tarım ve hayvancılık alanlarında daha etkili ve sürdürülebilir politikalar geliştirmesi adına önemli bir adım olacaktır." dedi.
Ziyaretin sonunda her iki taraf ta, Sakarya'nın tarım ve hayvancılık alanlarında daha etkili ve sürdürülebilir politikalar geliştirmek adına işbirliği yapma konusundaki kararlılıklarını vurguladılar.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 6 =