Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Burak Erken, Murat Ekşi’nin Listesinden Seçime Giriyor

3 Ekim’de gerçekleştirilecek olan SATSO Organ Seçiminde Beyaz Liste ile 34. Meslek Komitesinden aday olan Murat Ekşi, Sakarya’nın önemli işadamlarından ve ayrıca AK Parti Serdivan İlçe Başkanı olan Burak Erken’in de listesinde yer aldığını açıkladı.

EKONOMİ
Burak Erken, Murat Ekşi’nin Listesinden Seçime Giriyor

Listede Erken Sürprizi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın 3 Ekim’de gerçekleştirilecek olan seçimlerinde Beyaz Liste ile 34. Meslek Komitesinden girecek olan Murat Ekşi yönetim listesine bir isim daha ekledi. Daha önce Şükrü Kılıç, Hakan Arslan, Erdem Kamışoğlu, Enes Zengin, Ahmet Haldızoğlu, Coşar Tok, Kerem Gümrükçü, Serdar Karanfil, Fevzi Djemovski, Erdal Büyükkaya, Maksut Altun, Ziya Bilaloğlu’ndan oluşan listesini açıklayan Ekşi, seçimlere sayılı günler iş adamı Burak Erken’in de listesinde yer aldığını duyurdu.  Aynı zamanda AK Parti Serdivan İlçe Başkanı olarak görev yapan Erken, Sakarya’da ve çevre illerde farklı sektörlerde yatırım yapıyor.

Güçlü İsimler

Ekşi yaptığı açıklamada, “SATSO 34. Meslek Komitesi seçimlerinde güçlü bir liste ile sandığa gidiyoruz. Birbirinden değerli yol arkadaşlarımızla çıktığımız bu yolda Sakaryamızın önemli iş adamlarından olan, farklı illerde ve farklı sektörlerde yaptığı önemli yatırımlarla katma değer sağlayan Burak Erken’de listemizde yer alacak. Bu vesileyle Burak Erken ile birlikte bu yola birlikte çıktığım tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 9 =