Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Bu Fotoğrafın Keyfini Çıkaracaklar

Kar Yağışı İçin Tüm Önlemler Tamam

GÜNCEL
Bu Fotoğrafın Keyfini Çıkaracaklar

Kar Yağışı İçin Tüm Önlemler Tamam

Hendek Belediyesi kış ayının gelmesiyle birlikte, karlı havalar için tedbirlerini aldı. Fen işleri müdürlüğü ekipleri olası kar yağışı durumunda tüm araç gereç ve teçhizatlarını hazır halde bekletiyor.

Hendek Belediyesi Garajında hazırlıkları tamamlanan, 3 adet kamyon, 4 adet greyder, 5 adet dekolaydır, 2 adet loder ve 1 adet tam teşekkürllü tuzlama ve kar küreme aracı kışa hazır bekliyor. Hendek Belediyesi ekipleri ayrıca kış önlemi olarak ağaçların budamasını da yapıyor. Yoğun kar yağışında etrafa ve insanlara zarar verebilecek ağaçların da budaması yapılıyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek’in kışa hazır olduğunu belirterek, “Yoğun kış aylarında tüm mahallelerimizde karla mücadelemizde ekiplerimiz vatandaşlarımızı mağdur etmemek için hazırlıklarını tamamladı. Geçen yıl yoğun karda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz gece gündüz demeden tüm uzak mahallelerimiz olsun merkez mahallelerimiz olsun yoğun bir gayretle çalıştılar. Bu yıl da tüm iş makinalarımız, kar küreme araçlarımız ve tüm teçhizatlarımızın bakımları yapılarak hazır halde bekletiyoruz. İlçemiz kışa hazır” dedi. / Haber Merkezi

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 2 =