Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

"Birlikte rahmet vardır"

Ahde Vefa Grubu Başkanı Mükerrem Koç, "Birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır Nebevi uyarısına binaen, fırsat buldukça bir araya geliyoruz" dedi.

GÜNCEL

Ahde Vefa Grubu üyeleri, işadamı İmdat Taşkın'ın davetlisi olarak Öz Karadeniz Sofrası'nda bir araya geldi. Buluşmaya Ahde Vefa Grubu Başkanı Mükerrem Koç ve üyelerin yanı sıra Sakarya Uygulamaları Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, İl Müftüsü Hasan Başiş, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ömer Arslan, İşkur İl Müdürü Tekin Kaya, Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Gençlik Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü İbrahim Çorbacı ve Sakarya Trabzonlular Dernek Başkanı Fehmi Çelebi de katıldı.

ÜLKE VE ŞEHİR GÜNDEMİ

Fırsat buldukça bir araya geldiklerini söyleyen Ahde Vefa Grubu Başkanı Mükerrem Koç, "Birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır Nebevi uyarısına binaen fırsat buldukça bir araya geliyoruz. Ülke ve şehir gündemini ele almanın yanında birbirimizin hal ve hatırını da soruyoruz. Bugün burada bizi misafir eden önceki dönem başkanlarımızdan İmdat Taşkın'a teşekkür ediyorum. Allah nasip ederse buluşmalarımız bundan sonra da devam edecek" dedi. İşadamı İmdat Taşkın da davetine icabet eden misafirlerine teşekkür etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 8 =