Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Yüce, “Karapürçek altyapıda tarihi projelerle buluşmaya devam ediyor”

Akyazı ve Karapürçek bölgelerine peşi peşine sürdürdüğü yeni projeler sayesinde bölgenin altyapısını adeta baştan sona daha güçlü hale getirdiklerini ifade eden Başkan Yüce, “Hocaköy ve Mesudiye Mahalleleri arasında devam eden çalışmalar kapsamında 3 kilometrelik yağmur suyu hat imalatı yapılırken, 6 bin metrelik içme suyu hattı da yenilenecek. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

GÜNCEL
Başkan Yüce, “Karapürçek altyapıda tarihi projelerle buluşmaya devam ediyor”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Karapürçek Hocaköy ve Mesudiye Mahalleleri arasından bulunan 6 bin metrelik içme suyu hattının 4 bin metrelik kısmını yenilediklerini açıkladı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) marifetiyle devam eden  proje kapsamında 3 bin metrelik yağmur suyu hat imalatı da tamamlandı. Aralıksız devam eden çalışmalar ile içme suyunun kalan 2 bin metrelik kısmı yenilenirken yağmur suyu hattının ise sadece ızgara imalatları yapılacak. İlçenin farklı noktalarında da devam eden yeni altyapı ve altyapı yenileme çalışmaları ile Karapürçek adeta tarihi hizmetler ile buluşuyor.

 

Karapürçek’in altyapısına yatırımlar devam ediyor

Projelerle ilgili açıklama yapan Başkan Yüce, “ Sakarya’mızın hiçbir noktasını ayırmadan ve hizmet aciliyetine göre hayata geçirdiğimiz projelerimizi Karapürçek ile buluşturmaya devam ediyoruz. Hocaköy ve Mesudiye Mahalleleri arasında devam eden çalışmalarımızı tamamladığımızda yağmur suyu ve içme suyu hatları olmak üzere toplam 9 bin metrelik hat imalatını bölgeye kazandırmış olacağız. Bölgenin bugünü ve yarınlarına sorunsuz şekilde hizmet edecek yeni hatlarda devam eden çalışmalarımızı yakın zamanda tamamlamayı hedefliyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızı gündüz gece demeden yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde vatandaşlarımıza buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm gayemiz şehrimize ve vatandaşlarımıza hizmet” ifadeleri kullanıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 6 =