Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Yüce “Ağrılılar eser ve hizmet yolculuğunun devamı için hazır”

Sakarya Ağrılılar Derneği ziyaretinde konuşan Başkan Ekrem Yüce, “Bugüne kadar milletimizin desteği ve duasıyla hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürdük.

SİYASET
Başkan Yüce “Ağrılılar eser ve hizmet yolculuğunun devamı için hazır”

İnşallah milletimiz Türkiye Yüzyılı hedeflerinin önünü kesmek isteyenlere gereken cevabı sandıkta verecek, doğru adam liderliğinde eser ve hizmet yolculuğunu sürdürecektir” dedi. Sakarya Ağrılılar Derneği üyeleri aldıkları karar ile Başkan Ekrem Yüce’yi fahri hemşerileri olarak ilan etti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Ağrılılar Derneğini ziyaret etti. Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı ile birlikte Ağrılılar Derneği Başkanı Mehmet Berke ve dernek üyeleriyle bir araya gelen Başkan Yüce, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın emaneti olan Ağrı’ya, Ağrılılara katkı sağlamaya devam edeceklerini ifade ederek, kardeş şehir Ağrı’da yapılan çalışmalardan bahsetti.

Ağrılılardan Başkan Yüce’ye fahri hemşerilik beratı

Sakarya Ağrılılar Derneği üyeleri aldıkları karar ile Başkan Ekrem Yüce’yi fahri hemşerileri olarak ilan etti. Fahri Hemşerilik beratını takdim eden Dernek Başkanı Mehmet Berke, Ağrı’ya, Ağrılılara gösterdiği yakın ilgi ve destekleri dolayısıyla Başkan Ekrem Yüce’ye teşekkür etti. Yüce, fahri hemşerilik beratını ömrü boyunca taşıyacağını ifade ederek, duygularını paylaştı ve Ağrı’nın gönlünde ayrı bir yerde olmaya devam edeceğini dile getirdi.

Kardeş şehir Ağrı ile güçlü bağlarımız var

Sakarya Ağrılılar Derneği Başkanı Mehmet Berke ve dernek üyelerine nazik ev sahiplikleri için teşekkür eden Başkan Yüce, “Ağrılı kardeşlerimle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyor, dua ve destekleriyle güç katan, güzel düşünceleriyle motivasyonumuzu artıran Ağrılı kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Hamdolsun kardeş şehrimiz Ağrı ile kardeşlik bağımızı her daim diri tutuyor, birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeye devam ediyoruz” dedi.

Ağrılılar kararını vermiş

Yüce, 21 yıllık süreçte millete hizmet yolculuğunun doludizgin devam ettiğini ifade ederek, “Kazanımlarımızın devamı, ülkemizin istikrarı, geleceğimizin teminatı için 14 Mayıs’ta sandığa gideceğiz. Bugüne kadar milletimizin desteği ve duasıyla en iyi şekilde hizmetlerimizi sürdürdük. İnşallah milletimiz Türkiye Yüzyılı hedeflerinin önünü kesmek isteyenlere gereken cevabı verecek, doğru adam liderliğinde eser ve hizmet yolculuğunu sürdürecektir. Bugün Ağrılı kardeşlerimin kararını verdiğini de gördük. Rabbim hayırlı eylesin” diye konuştu.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 1 =