Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Q5'i garaja çektirdi.

Son günlerde gündeme gelen başkanların makam aracı sevdası haberlerinin arından Pamukova Belediye Başkanı Keser Q5'inden inip Ford'a bindi.

GÜNCEL
Başkan Q5'i garaja çektirdi.

Son günlerde gündeme gelen başkanların makam aracı sevdası haberlerinin arından Pamukova Belediye Başkanı Keser Q5'inden inip Ford'a bindi.

SakaryaHalk Gazetesinin geçtiğimiz gün gündeme getirdiği ilçe belediye başkanlarının makam aracı saltanatı haberi geniş yankı buldu. Haberin yayınlanmasının ardından çok sayıda tepki gelirken, sosyal medya üzerinden de vatandaşlar fikirlerini beyan etti. Bu haberin ardından ilk adım Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser’den geldi. Keser Audi Q5 model aracını garaja çektirerek yerine Ford Connect marka hizmet aracını makam aracı olarak kullanmaya başladı.

Keser, "Geçtiğimiz ay makam aracı olarak kullandığımız Audi marka aracımızı tasarruf amacı ile garaja çektirdim. Eski dönemde alınan Ssangyong marka eski makam aracının satışından elde ettiğimiz gelirin bir kısmı ile yerli bir aracı ( Ford Connect) hizmet aracı olarak aldık. Satıştan kalan diğer miktarda belediyemizin kasasına girdi. Yeni aldığımız hizmet aracını geçtiğimiz aydan itibaren makam aracı olarak kullanmaya başladım. Tasarruf etmek ve bizden sonra gelecek belediye başkanlarına yıpranmamış bir araç bırakmak için Audi marka aracı garaja çektik. Yeni Ford Connect marka aracı makam aracı olarak kullanmaya başladım. Garajdaki Audi marka araç sadece Ankara ve İstanbul da işlerimiz olduğu zaman kullanacağız. Diğer zamanlar ise yeni aracımızı kullanacağım. Biz lüks merakı içinde olmadık. Belediye garajımızdaki tüm araçlar Pamukovalı hemşerilerimizin araçlarıdır. O araçlar hemşerilerime hizmet için var. " dedi.

pamukovahalk.com

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz