Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Özen, Yaşlı ve Bebek Ziyaretlerini Aksatmıyor

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, ilçedeki yaşlı, hasta vatandaşları ve bebek ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.

İLÇELER
Başkan Özen, Yaşlı ve Bebek Ziyaretlerini Aksatmıyor

Büyüklerimiz dünümüz ve bugünümüz arasındaki en değerli köprüdür 

Sapanca Belediyesi, ilçede çalınmadık kapı bırakmıyor. Yaşlı, bebek, hasta vatandaşlar da düzenli periyodlarla evlerinde ziyaret edilerek, talepleri dinleniyor, sorunları çözüme kavuşturularak, istekleri karşılanıyor. Başkan Özen, “İlçemizin asırlık çınarlarını ziyaret ediyoruz. Büyüklerimiz, gerek aile yaşantımızda, gerek toplumsal yaşantımızda daima el üstünde tutulmuş ve baş tacı edilmiş, dünümüz ve bugünümüz arasındaki en değerli köprüdür. Bizler de imkânlarımız doğrultusunda yaşlı vatandaşlarımızın yanında olmaya, onlarla birlik ve beraberlik içerisinde olup hayat tecrübelerinden faydalanmaya devam edeceğiz. Ahmet Sayın, Şevket Memigüven ve Ali Gür büyüklerimizi ziyaret edip hayır dualarını aldık. Gülcan-Dursun Gül çiftinin yenidünyaya gelen Muhammed Oğuz bebeğe hayırlı, uzun ömürler dileyip Sapanca’ya hoşgeldin dedik” diye konuştu.

Biz büyük bir aileyiz 

Başkan Özen, “Biz büyük bir aileyiz ve yeni doğan her yavrumuz da bu ailemizin bir ferdi. Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretler ile ailelerin manevi olarak yanında olduğumuzun göstergesi olarak önemli olduğuna inanıyorum. Tüm yeni doğum yapan annelerimizi tebrik ediyor, kendilerine ve yavrularına sağlıklı uzun ömürler temenni ediyorum. Yeni doğan yavrularımız ailelerine, vatana millete hayırlı evlat olsunlar” dedi.

Başkan Özen, kendisinin program yoğunluğundan gidemediği ziyaretlere Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelleri tarafından ziyaretlerin gerçekleştirildiği bilgisini paylaştı; Aysel ve Ali Başarır çiftinin bebekleri Miraç Bebeği, Vildan ve Emre Gül çiftinin bebekleri Harun Asaf Bebeği, Sevda ve Kemal Şahin çiftinin bebekleri Yusuf Bebeği, Nurşen ve Volkan Aktuna çiftinin bebekleri Çağatay Bebeği, Hilal ve Muhammed Tekin çiftinin bebekleri Ahmet Nuri Bebeği ve Adile ve Emrullah Yılmaz çiftinin bebekleri Fatıma Rana Bebek ziyaret edilip, sağlıklı uzun ömürler dilendi ve hazırlanan hediye çantası takdim edildi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden aileler, Başkan Özcan Özen’e bu nazik ziyareti ve kendilerini unutmadıkları için teşekkür ederek, kendisine işlerinde kolaylıklar dileklerinde bulundular.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 2 =