Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Fevzi Kılıç Şampiyon Judocuları Ağırladı

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren Çaybaşıyeniköy Judo Kulübü sporcularını misafir etti.

SPOR
Başkan Fevzi Kılıç Şampiyon Judocuları Ağırladı

Başkan Kılıç, “Dereceye girmek, bir kurumu, bir şehri temsil etmek siz gençlerimizin gelişimi açısından da son derece önemli. Sizleri, ailelerinizi, kulüp yöneticilerinizi ve hocalarınızı tebrik ediyorum” dedi.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren Çaybaşıyeniköy Judo Kulübü sporcularını misafir etti. Başkan Fevzi Kılıç, “Türkiye Judo Şampiyonası’nda 60 kg’da 1. olan Mustafa Berat Şimşek’i, 73 kg’da 3. olan Melih Topçu’yu, 81 kg’da 3. olan Berat Keskin’i ve +90 kg’da 3. olan Fatih Dursun’u tebrik ediyorum” dedi.

‘DESTEĞİMİZ SÜRECEK’

Başkan Fevzi Kılıç, “İlçemizde spora ve sporcuya desteğimizi sürdüreceğiz. Bu yaşlarda spor ile uğraşarak dereceye girmek, bir kurumu, bir şehri temsil etmek siz gençlerimizin gelişimi açısından da son derece önemli. Sizleri, ailelerinizi, kulüp yöneticilerinizi ve hocalarınızı tebrik ediyorum” dedi. Başkan Fevzi Kılıç, ziyaretinden ardından genç şampiyonlar ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz