Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan'dan asfalt pozu

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Küçükesence mahallesi sakinlerine verdiği asfalt sözünü yerine getirdi. Çalışmaları inceleyen Öztürk asfalt makinesinin üzerinde poz verdi.

GÜNCEL
Başkan'dan asfalt pozu

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Küçükesence mahallesi sakinlerine verdiği asfalt sözünü yerine getirdi. Çalışmaları inceleyen Öztürk asfalt makinesinin üzerinde poz verdi.

Yerel seçimler öncesinde Küçükesence mahallesine yaptığı ziyarette mahallelinin sorunlarını dinleyen ve mahalle sakinlerine asfalt sözü veren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, asfalt sezonunun ilk asfalatını küçükesence mahallesine atarak vermiş olduğu sözü yerine getirdi.
Başkan Öztürk, çalışmaları denetledi
Erenler’in Merkez Mahallelerinde SASKİ ekiplerince sürdürülecek olan altyapı yenileme çalışmaları dolayısı ile bu sene merkezde asfalt çalışması olmayacağını belirten Başkan Öztürk, Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ile birlikte kırsal alandaki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Öztürk yaptığı açıklamada; “Küçükesence mahallesi sakinlerine vermiş olduğumuz bir söz vardı. Asfalt sezonu başladığında ilk olarak çalışmalarımıza Küçükesence’den başlayacağımızı söylemiştik ve öyle de yaptık. Bir sözümüzü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Büyükşehir Belediyemiz her zaman yanımızda
Başkan Öztürk açıklamasının devamında; “Çalışmalarımızda ve projelerimizde Büyükşehir Belediyemiz her daim yanımızda oldu. Desteklerini bizden esirgemedi. Bu manada Şehit İlhan Aras Caddesi yokuşu başta olmak üzere Trafik Eğitim Parkı ve bölgesinde gerçekleştirdiğimiz asfalt çalışmalarımızda bize destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.

Mahalle Muhtarından Teşekkür
Küçükesence mahalle muhtarı Lütfü Tetik ise yaptığı açıklamada; Mahallemizde Erenler Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerince üç ana artel ve on sokak olmak üzere 6 km’lik asfaltlama çalışması yapılmaktadır. Ben 53 yaşındayım ve bu güne kadar mahallemde sıcak asfalt olmamıştı. Köyümüz adına tüm emeği geçenlere Büyükşehir ve Erenler Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz