Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Alemdar’ın kızı Ayşenur evleniyor

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın kızı Ayşenur Alemdar; Sakarya Üniversitesi’nde tanıştığı Şahin Mammadov evleniyor. Ayşenur Alemdar; düğün öncesi kına gecesini ise Ruh-u Revan Düğün Salonu’nda kadınlar arasında gerçekleştirdi.

İLÇELER
Başkan Alemdar’ın kızı Ayşenur evleniyor

Önceki akşamki kına gecesine katılan AK Parti’nin tek kadın Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek; Ayşenur Alemdar’ın mutluluğuna ortak oldu.

Serdivan İlçesi’nin başarılı Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve eşi Ayten Alemdar çiftinin güzeller güzeli kızı Ayşenur Alemdar; Mehman & İrade Mammadov çiftinin Sakarya Üniversitesi’nde okuyan yakışıklı oğlu Şahin Mammadov ile 26 Ağustos 2022 Cuma akşamı Reisoğlu Restoran’da gerçekleşen nikah ve düğün töreniyle hayatlarını birleştirecek. Düğün öncesi Serdivan İlçesi’nde bulunan Ruh-u Revan Düğün Salonu’nda kadınlar arasında kına gecesi düzenleyen Başkan Yusuf Alemdar’ın biricik kızı Ayşenur Alemdar; burada Annesi Ayten Alemdar ile birlikte başta AK Parti’nin tek kadın Milletvekili TBBM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Üyesi ve Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu ÜyesiÇiğdem Erdoğan Atabek olmak üzere tüm misafirlerle ufak bir eğlence düzenledi. Salon dışında ise, kınaya eş ve kızları ile gelen misafirleri kusursuz bir şekilde ağırlayan baba Yusuf Alemdar; misafirperverlik örneği gösterdi. Buraya ise; Sapanca Belediyesi eski Başkanı, Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şubesi Başkan Yardımcısı ve SUBÜ Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetim Üyesi Prof. Dr. Aydın Yılmazer; Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can, AK Parti Serdivan ilçe Başkanı Burak Erken, K Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’in Volkan Atabek, partililer ve yakın dost ve akrabaları katıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 5 =