Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Alemdar Akülü Araba Hediye Etti

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Reşadiye Mahallesi’nde ikamet eden Ceyhun Kurcan’ı ziyaret ederek, akülü araba hediye etti.

GÜNCEL
Başkan Alemdar Akülü Araba Hediye Etti

Başkan Alemdar’a ziyaret esnasında; AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Serdivan Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Haldızoğlu, AK Parti Serdivan İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Haldızoğlu ve Reşadiye Mahalle Muhtarı Necmettin Kocaman da eşlik etti.

Engelsiz Bir Şehir İçin Çalışıyoruz

Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik noktasında da önemli adımlar attıklarının altını çizen Başkan Alemdar, “Sosyal belediyecilik anlamında çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu anlayış içerisinde engelli vatandaşlarımızın her anlamda yanlarında olarak, onların hayatlarını daha iyi hale nasıl getirebilirizin çabası içerisindeyiz. Serdivanımızdaki engelli vatandaşlarımızın engelsiz bir şehirde yaşamaları adına belediye nezdinde gerekli tedbirleri alarak, onların yaşamını kolaylaştıracak her türlü imkanı yerine getiriyoruz. Hep birlikte el ele verirsek onların hayatlarındaki tüm engelleri aşabiliriz.” ifadelerini kullandı.

Alemdar’a Teşekkür

Ceyhun Kurcan ve ailesi de, kendilerine akülü araba hediye eden Başkan Yusuf Alemdar’a bu anlamlı ve güzel davranışı için teşekkür etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz