Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Bakan İslam'dan teşekkür toplantısı

SİYASET
Bakan İslam'dan  teşekkür toplantısı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Serdivan Tunatan Tesisleri'nde teşkilat mensuplarına ve gazetecilere teşekkür toplantısı düzenledi.
BASINA TEŞEKKÜR
Bakan İslam kahvaltıda; Ak Parti il yönetimi, üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları, belediye başkanları, milletvekili adayları ve gazetecilerle bir araya geldi. Düzenlenen teşekkür kahvaltısına Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve belediye başkanları katıldı. Bakan İslam basın mensuplarına seçim süreci boyunca yapılan çalışmalara katıldıkları ve güzel haberlere imza attıkları için teşekkür ederek, "Bu yorgunluğun tatlı bir semeresi olacağını düşünüyorum. Ben buradan hem sizlere teşekkür ediyorum, hem de sizlerle birlikte sahada çalışan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür etmek istiyorum” dedi.
“DOSTLUĞUMUZ DEVAM ETSİN”
Bakan İslam açıklamasının devamında “İnşallah bundan sonraki zamanda da dostluğumuz kardeşliğimiz devam eder. En çok ta basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Onları unutmayayım. Gerçi görevleri icabı ama çok büyük bir sabırla bizleri takip ettiler. Her gittiğimiz yere geldiler, güzel haberler yazdılar, çok güzel fotoğraflar çektiler. Çok büyük katkıları oldu bize seçim zamanı" şeklinde konuştu. Bakan İslam, program çıkışında gazetecilerle birlikte fotoğraf çektirerek Tunatan Tesisleri'nden ayrıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz