Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Bakan İslam'dan Sakaryaspor taraftarına mesaj

Desteğimiz Sürecek

SPOR
Bakan İslam'dan Sakaryaspor taraftarına mesaj

Desteğimiz Sürecek

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, SakaryaHalk Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu. Camianın yüreğine su serpen İslam, “Sakaryaspor’a olan desteğimiz devam edecek” dedi.


BU SENE NASiP DEĞiLMiŞ
SakaryaHalk Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulunan Bakan Ayşenur İslam, "Sakarya milletvekili olarak şehrimizin takımı ile elbette yakından ilgiliyiz. Açıkçası futboldan çok fazla anlamıyorum ama konu Sakaryaspor olduğunda takımımıza kayıtsız kalmamız beklenemez. Bu sene tüm Sakaryalılar gibi ben de şehrimizin takımının 2. Lige yükselmesini çok istedim ancak malumunuz olduğu üzere talihsiz bir şekilde yenildik. Nasip değilmiş demekten başka çaremiz yok" dedi.

DESTEĞiMiZ SüRECEK
Sakaryaspor'a olan desteklerinin süreceğini belirten İslam, "Biz işin destek kısmındayız. İdari ve teknik ayrıntıları Sakaryaspor'un başında ki isimler elbette düşüneceklerdir. Bizim Sakaryaspor'a olan maddi ve manevi desteğimiz devam edecek. Kimse Sakaryaspor sahipsiz kalacak diye bir endişeye kapılmasın. Bildiğiniz üzere hükümetimiz tarafından yeni stad inşası hızla sürdürülüyor. Bu çalışma bizim spora bakışımızı çok net şekilde özetleyeme yetiyor. Biz şehrimizin takımını asla sahipsiz bırakmadık ve bırakmayacağız. İnşallah önümüzdeki sezon daha başarılı bir sezon geçiririz. Umudumuz odur ki, Sakaryaspor yine özlenen günlerine kısa zamanda dönerek şehrin moral kaynağı olmaya devam eder" diye konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 4 =