Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Atabek Şehrin Kalbi Adapazarı’nda Seçimlerde Zafer Kazanacağız

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve teşkilat mensupları ile birlikte yoğun bir program kapsamında Adapazarı’nda vatandaşlarla buluştu.

SİYASET
Atabek Şehrin Kalbi Adapazarı’nda Seçimlerde Zafer Kazanacağız

Milletvekili Atabek, “Ülkemiz ve Sakarya’mız için daha büyük hedeflerimiz var. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonuyla seçimlerde zafer kazanacak ve hedeflerimizi her zaman olduğu gibi gerçekleştireceğiz. Şehrin kalbi Adapazarı’mıza teveccühleri ve destekleri için çok teşekkür ediyorum. Doğru adımlarla yola devam.” dedi.

Milletvekili Atabek ve Işıksu Vatandaşla Buluştu
AK Parti Sakarya tam kadro sahada. Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları ile birlikte Adapazarı’nı karış karış gezdi, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, şehit ailesi iftarına katıldı, Erzurumlular Derneği’nde vatandaşlarla buluştu ve sahurda Hızırtepe ve Maltepe Mahallelerindeki gençlik buluşmaları ile Adapazarı programını tamamladı.

Atabek: “Şimdi Sıra Daha Büyük Hedeflerde”
AK Parti’nin hedeflerini bir bir gerçekleştiren, milletine sevdalı bir parti olduğunun altını çizen ve Adapazarı programını değerlendiren AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “Ülkemiz ve Sakarya’mız için daha büyük hedeflerimiz var. Milletimiz hamdolsun Cumhurbaşkanımıza, AK Parti’mize inanıyor ve güveniyor, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonuyla seçimlerde zafer kazanacak ve hedeflerimizi her zaman olduğu gibi gerçekleştireceğiz. Şehrin kalbi Adapazarı’mıza teveccühleri ve destekleri için çok teşekkür ediyorum. Doğru adımlarla yola devam.” ifadelerini kullandı.

Işıksu: “Adapazarı’ndan En Güçlü Destek”
Adapazarı’nın en güçlü desteği vereceğini, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’ye çok daha yüksek oranda teveccüh göstereceğini vurgulayan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Kıymetli Milletvekilimiz Çiğdem Erdoğan Atabek ile muhabbet dolu çok güzel bir gün geçirdik. Kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz. Bizleri bağrına basan kıymetli hemşehrilerimize kalbi teşekkürlerimizi sunuyoruz. Milletimiz için canla başla çalışmaya devam.” diye konuştu.

 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 8 =