Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Arifiyelilerin yıllarca sorunlarını çözemeyenlerden ümidini kesti

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye Belediye Başkan adayı Zeki ÖZGÜR; “DEĞİŞİMİ SAĞLAYACAK OLAN ARİFİYE HALKIDIR!

SİYASET
Arifiyelilerin yıllarca sorunlarını çözemeyenlerden ümidini kesti

Belediye Başkan adayı Zeki ÖZGÜR, seçim çalışmalarına hız verdi.
Yaptığı ziyaretlerde  Arifiyelilerin sorunlarını dinleyen Zeki ÖZGÜR, “ Tam 15 yıl önce yola çıktığımız noktadan 1 adım bile ileriye gidilmedi. Arifiye  15 yılda çok şey yaşadı, çok kan kaybetti. Maalesef mevcut sorunlara yenileri eklendi. Halkımızın refahı için elimden geleni yapacağıma hiç şüpheniz olmasın. Bu refahın gerçekleşmesini ve değişimi sağlayacak olan Arifiye halkıdır!” dedi.
Arifiye  Belediye Başkan adayı olarak açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına hız veren Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye  Belediye Başkan adayı Zeki ÖZGÜR  Bana karşı duyulan güven ve teveccühten dolayı Arifiye  İlçesi Belediye Başkan Adayı oldum. Herkesin sorunlarını dinleyerek, genç, yaşlı, kadın erkek, çocuk ayırt etmeden tek tek herkese dokunarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 
Bugünden itibaren önümüzdeki 48  gün boyunca Arifiyelileri tek tek ulaşarak yapacaklarımızı ve projelerimizi anlatacağız. Amacım, taşıdığım sorumluluğun bilinciyle tüm Arifiyelilerin bu ilçede huzur içinde yaşayacağı, doğayla barışık bir ortamı sağlamaktır. Bu yolda başarıya yürümek ve hayallerimizi gerçekleştirmek en büyük dileğimdir, sözümdür. Tüm Arifiyeliler, Zeki ÖZGÜR  bir söz verdiği zaman o sözü tutacağını bilmektedirler. Adaylığımın ülkemize ve Arifiyeye  hayırlı olmasını diliyorum.“ açıklamasında bulundu.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 2 =