Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Alperen Ocaklarında atamalar hız kesmiyor

Alperen Ocakları Sakarya İl Başkanı tarafından başlatılan İlçe Başkan atamaları hız kesmeden sürüyor.

SİYASET
Alperen Ocaklarında atamalar hız kesmiyor

Alperen Ocaklarında atamalar hız kesmiyor.  Alperen Ocakları Sakarya İl hizmet binasında gerçekleşen törende İl Başkanı Furkan Çil, Alperen Ocakları Geyve İlçe Başkanlığına İbrahim Kaçar’ı, Alperen Ocakları Taraklı İlçe Başkanlığına ise Ömer Karcı’yı atadı. Alperen Ocaklarında bir atama daha gerçekleşti.  Alperen Ocakları Sakarya İl Başkanı Furkan Çil, nezdinde genel sekreter Hüseyin Ergün, Alperen Ocakları Pamukova ilçe başkanlığına İsmail Çekiç’i atadı.

Başarılar diledi

Alperen Ocakları Sakarya İl Başkanı Furkan Çil, Sakarya Alperen Ocakları İlçe Başkanlıklarının atamalarının yakında tamamlanacaklarını belirterek “Bizler Merhum Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun izinde Genel Başkanımız Samet Bağcı’nın önderliğinde tüm yurtta olduğu gibi Sakarya’da çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında İlçe Başkanlıklarımızı da sırası ile atıyoruz. Bu gün atamasını yaptığımız İbrahim Kaçar, Ömer Karcı ve İsmail Çekiç’e İlçe Başkanlıkları görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.     

Davaya hizmetten onur duyuyoruz

Atamaları gerçekleşen İbrahim Kaçar, Ömer Karcı ve İsmail Çekiç ise rozet takdimleri ardından yaptıkları açıklamada; “ Bu görevlerde olmadığımız zaman bile bu davayı savunduk şimdi sadece resmî bir şekilde dile getireceğiz bunu dile getirmekten her zaman onur duyduk ve onur duymaya devam edeceğiz. Davaya olan bağlılığımız Alperenler Ocağımızı büyüterek göstereceğiz. Bu davamızda böyle dava arkadaşlarımız hizmet etmekten ve birlikten aynı yolu yürümekten onur duyuyoruz”  dediler.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 9 =