Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Akşemsettin Caddesi’nde 2. etap tamam

Büyükşehir Belediyesi Erenler Akşemsettin Caddesi’nde 2. etap çalışmalarını tamamladı. 700 ton sıcak asfalt dökülen 250 metrelik kısım vatandaşların kullanımına açıldı.

GÜNCEL
Akşemsettin Caddesi’nde 2. etap tamam

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehir genelindeki asfalt yenileme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Ekiplerin yoğun çalışmaları hem merkezde hem de ilçelerde sürerken vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için gündüz-gece demeden asfalt serim işlemleri gerçekleştiriliyor. Erenler Akşemsettin Caddesi’nde 1. etap çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir, 2. etap çalışmaları kapsamında 250 metrelik kısmı yeni yüzüne kavuşturdu.

Cadde yenileniyor

2. etap 250 metrelik kısım için hızlı bir çalışma programı uygulayan YOLBAK ekipleri, önce altyapısını daha sonra da üst yapısını yeni yüzüne kavuşturdu. 700 ton sıcak asfalt ile buluşan güzergâh vatandaşların kullanımına açıldı. Erenler Akşemsettin Caddesi 3. etap çalışmaları için gün sayıyor. YOLBAK’tan yapılan açıklamada, “Güçlü bir ulaşım ağı için Sakarya’mızı yeni yüzüne kavuşturuyoruz. Asfaltlanmamış yol kalmayacak düsturuyla çıktığımız bu yolda tüm ilçelerimizi sıcak asfaltla buluşturacağız” denildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 3 =