Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Akar çalışmalarına Geyve’de devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili adayı Ahmet Ziya Akar, Geyve Köylü Pazarı’nda esnafın yoğun ilgisiyle karşılandı. Teker teker tüm esnafla selamlaşan Akar, vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti.

SİYASET
Akar çalışmalarına Geyve’de devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili adayı Ahmet Ziya Akar, seçim çalışmalarına Geyve’de devam ediyor. Geyve’de bir dizi esnaf ziyareti gerçekleştiren Akar, esnaftan aldığı geri dönüşle gönüllere dokunduklarının farkında olduklarını söyledi.
Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili adayı Ahmet Ziya Akar, saha çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Geyve’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Akar, seçmenlerin sorunlarını dinleyerek çözüme kavuşturmak için çaba gösteriyor. Her vatandaşla yakından ilgilenen Ahmet Ziya Akar, karşılaştığı kişilerle birebir diyalog kuruyor ve fikirlerini alıyor.


HALKIN TEVECCÜHÜ YÜKSEK

Sakarya’nın Milliyetçi Hareket Partisi’ne olan inançlarının tam olduğunu belirten Ahmet Ziya Akar; “Halkımız geçmişten aldığımız güç ve tecrübeyle doğru yolda olduğumuzun farkında. Görüştüğümüz vatandaşlarımızın fikirlerini ve sorunlarını değerlendirip bu konularda çözümler üretmek adına her türlü eylemi gerçekleştiriyoruz. Halkımızın da bizlere olan teveccühlerinin ne kadar yüksek olduğunun farkındayız ve bu yolda çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 3 =