Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

AK Partili Vekil Aday Adayı Alptekin; Büyükşehir ve İlçe Teşkilatlarında

Ak Parti 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin, siyasi çalışmaları kapsamında ziyaretlerine hız verdi.

SİYASET
AK Partili Vekil Aday Adayı Alptekin; Büyükşehir ve İlçe Teşkilatlarında

Türkiye Yüzyılı; başarının yüzyılı ile yola çıkan Yüksek Endüstri Mühendisi Büşra Duygu Alptekin, çalışmalarına hızlıca sürdürüyor. Aday adayı Alptekin, çalışmalar kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret eden Büşra Duygu Alptekin; “Şehrimize büyük hizmetlerde bulunan siz değerli büyüğümüz Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. Kıymetli Başkanımıza misafirperverliği için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi. Başkan Ekrem Yüce ise ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirerek Büşra Duygu Alptekin’e aday adaylığı sürecinde ve siyasi hayatında başarılar diledi.  


Yeni bir zafer
Milletvekili Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin, Büyükşehir Belediyesi ardından AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanımız Erol Aydınla bir süre sohbet eden Alptekin “Adapazarı İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettik. Adapazarı 14 Mayıs’a hazır. Türkiye Yüzyılında; yeni bir zafere hep birlikte imza atacağız. İlçe Başkanımız Sayın Erol Aydın ve yönetimine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.


Başarılar diledi
AK Parti İlçe Başkanı Erol Aydın ise konuşmasında; “İçinde bulunduğumuz seçim atmosferinde milletvekili aday adaylarımız partimize başvurularına devam ediyor. Bu aday adaylarımızdan biri de Yüksek Endüstri Mühendisi Büşra Duygu Alptekin oldu. Kendisine aday adaylığı sürecinde başarılar diliyorum” diye söyledi.


Erenler 14 Mayısa hazır
Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin, Adapazarı İlçe teşkilatı ardından ziyaretini AK Parti Erenler İlçe Başkanlığı ile sürdürdü. İlçe Başkanı Erdal Köse’yi makamında ziyaret eden Alptekin; “Erenler İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettik. Erenler 14 Mayıs’a hazır. Türkiye Yüzyılında; yeni bir zafere hep birlikte imza atacağız. Siz değerli İlçe Başkanımız Erdal Köse ve yönetimine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” dedi. Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse ise ziyaretinden dolayı Büşra Duygu Alptekin’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.


Hep birlikte imza atacağız
Milletvekili Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin ziyaretlerini Arifiye İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı ile noktaladı.  Alptekin, ziyarette yaptığı konuşmasında; “AK Gençlerimiz 14 Mayıs’a hazır. Türkiye Yüzyılında; yeni bir zafere hep birlikte imza atacağız. Türkiye Yüzyılı; başarının yüzyılı olacaktır. İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Göksal Kaya ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz