Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

AK Parti Taraklı’dan Yüce ve Tever’e Ziyaret

AK Parti Taraklı İlçe Başkanlığına atanan İlçe Başkanı Mustafa Özen ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’i ziyaret etti

SİYASET
AK Parti Taraklı’dan Yüce ve Tever’e Ziyaret

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce bir süre önce AK Parti Taraklı İlçe Başkanlığına atanan Mustafa Özen ve yeni yönetimini kabul etti.

Bugüne kadar Taraklı’ya yaptığı çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı ekrem Yüce’ye teşekkür eden AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Mustafa Özen Taraklı’ya hizmet için mücadele etmeye devam edeceklerini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’de hedeflerinin Taraklı’ya daha iyi ve güzele götürmek olduğunu belirterek, “İnşallah bundan önce olduğu gibi yapmaya devam edeceğimiz güzel işlerle hem Sakarya’mız hem Taraklı ilçemiz kazanmaya devam edecek. Allah yolumuzu açık etsin. Esas olan birlik ve beraberliğimizdir” dedi.

AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Mustafa Özen üyeleri ile birlikte AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’i ziyaret ettiler. İl Başkanı Yunus Tever ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek AK Parti Taraklı ilçe Başkanı Mustafa Özen ve yeni yönetimine başarılar diledi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 8 =