Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

AK parti Sakaryada seçim startını verdi!

AK Parti İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısında konuşan İl Başkanı Yunus Tever, “Allah’ın izni ve milletimizin teveccühü ile 14 Mayıs’ta rekor bir oy oranı ile Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden seçeceğiz.

SİYASET
AK parti Sakaryada seçim startını verdi!

Sakarya teşkilatları olarak 14 Mayıs’a hazırız” ifadelerini kullandı.
AK Parti Sakarya İl Başkanlığı 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin startını Erenler’de verdi.
İl Başkanı Yunus Tever’in Başkanlığında Erenler’de gerçekleşen toplantıda il bazında gerçekleşecek olan seçim çalışmaları ve planlaması masaya yatırıldı. Toplantıya Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, İlçe Başkanları, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Seçim İşleri Başkanları ve Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanları katıldı.


SUNUM
Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse, tüm teşkilat mensuplarını selamlayarak ilçe genelinde seçime hazır olduklarını ve saha çalışmalarının sürdüğünü ifade etti. Toplantının devamında Seçim İşleri Başkanı Ekrem Duran ve Seçim Koordinasyon Başkanı Enver Tok’ta seçim süreci ile ilgili parti mensuplarına birer sunum gerçekleştirdi.


TÜRKİYE ‘DEVAM’ DİYECEK
Toplantıda konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Kıymetli dava arkadaşlarım öncelikle sizlerle bugün burada olmaktan dolayı duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyor ve toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum. Önümüzde çok önemli bir süreç var. Bu ülkemiz için tarihi bir süreç. Bu süreçte çalışmalarımızı en etkili şekilde hep birlikte tek yürek şekilde sürdüreceğiz. Biz inanıyoruz ki Allah’ın izni ve milletimizin iradesiyle 14 Mayıs’ta Türkiye rekor bir oy ile ‘Devam’ diyecek” ifadelerini kullandı.


AK KADROLAR 14 MAYIS’A HAZIR
AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ise, “Seçim süreci Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı resmi olarak açıklaması ile birlikte resmen başladı. Bildiğiniz gibi partimiz, parti teşkilatlarımız her zaman seçim olacakmış gibi dinamik bir yapıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu konuda da bizler inanıyoruz ki 16 ilçemizde de en yüksek oylar ile hem Cumhurbaşkanlığı seçimde liderimize hem de Milletvekilliği seçimlerinde adaylarımıza en yüksek desteği vereceğiz. Allah’ın izni ve milletimizin teveccühü ile 14 Mayıs’ta rekor bir oy oranı ile Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden seçeceğiz inşallah. Sakarya teşkilatları olarak 14 Mayıs’a hazırız” dedi.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 4 =