Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

AK Parti’den Umurbey’de gövde gösterisi

İnci "Hizmetler artarak devam edecek"

SİYASET
AK Parti’den Umurbey’de gövde gösterisi

İnci "Hizmetler artarak devam edecek"

"Umurbeyli seçmenlerin büyük ilgi gösterdiği ve yakından ilgilendiği AK Parti Milletvekili adayı Ali İnci AK Parti’ye gösterilen teveccühün kesinlikle karşılıksız kalmayacağının altını çizerek, “7 Haziran’da AK Partimize ve bizlere sahip çıkılması demek, yatırımların, ekonomik büyümenin, hizmetin ve atılımın devam etmesi demek olacak” şeklinde konuştu."
 

Gövde gösterisi
Umurbeyli Ak gençlerin meşaleleri eşliğinde Umurbey Mahallesine gelen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Ak Parti Milletvekili adayı Ali İnci adeta gövde gösterisi yaptı. Ak Parti Sakarya Milletvekili adayı Ali İnci Geyve Umurbey Mahallesinde halka hitap etti. Umurbey Mahallesi Muhtarı Osman Önal vatandaşları selamlamasının ardın Kaya ve İnci konuşmalarını yaptılar. AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak konuşmasında, yaklaşan seçimlerin önemine değindi.
 

Ankara’da abimiz olmalı
Belediye Başkanı Murat Kaya konuşmasında; başarılı olmak ve sorunların giderilmesi için Ankara’da bir ağabeyin olması gerektiğini belirtti. Çok iyi tanıdığı Ali İnci’nin ilçenin sorunlarının giderilmesinde yardımcı olabileceğini söyledi. Kay sözlerine şöyle devam etti:  Sayın İnci, ne zaman  bir ihtiyacımız olsa her zaman bizlere yardımcı olmuştur. Ali İnci'yi her zaman başarılı hizmetlerle anıyoruz. Kendisine başarılar diliyoruz, her zaman yanında olacağız”.
 

Hizmet devam edecek
AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci konuşmasında; 7 Haziran seçimlerinin önemine değindi ve uygulanan başarılı milli politikanın sürmesi için iktidarın artan bir destek ile güçlendirilmesini istedi. İlçeyi çok iyi tanıdığını, Murat Kaya’yı çok iyi tanıdığını seçilince her konuda yanında olacağını açıkladı. Milletvekili adayı Ali İnci AK Parti’ye gösterilen teveccühün kesinlikle karşılıksız kalmayacağının altını çizerek, “7 Haziran’da AK Partimize ve bizlere sahip çıkılması demek, yatırımların, ekonomik büyümenin, hizmetin ve atılımın devam etmesi demek olacak” şeklinde konuştu.
 

  Sakarya'nın her noktasını bilirim"
“Rüyasında kendi memleketini görmeyen vekaleti yürütemez” diyen AK Parti Sakarya  Milletvekili Aday Adayı Ali İnci , yaptığı açıklama da  “Yapmış olduğum hizmetleri daha ileriye taşımak için çıktığımız bu yolda amacımız memleketimizin hak ettiği hizmeti daha da iyi almasını sağlamaktır. Sakarya’da doğduk, Sakarya’da büyüdük Sakarya’nın bütün ilçelerini  mahallelerini iyi bilirim. Sakaryamız da  ne tür sorunlar var, nelere ihtiyaç var en iyi bilenlerdenim. Rüyasında kendi memleketini görmeyen insan sizlerin vekaletini yürütemez. Sakaryamızın şu ilçesinde şöyle bir sorun var dendiğinde eğer vekilin zihninde o ilçenin yolları, sokakları, insanları canlanmıyorsa Ankara'da ki lüks odasında o sorunlara çözüm bulamaz.” Diye konuştu. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz