Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

AK Parti'de Milletvekili Aday Adayları Tanıtıldı!

AK Parti Sakarya 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Tanıtım Toplantısı, Serdivan Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

SİYASET
AK Parti'de Milletvekili Aday Adayları Tanıtıldı!

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen toplantıda, 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için AK Parti Sakarya’dan Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayan 74 kişi kendini iki dakika süre ile katılımcılara tanıttı.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’in açılış konuşması ile başlayan Aday Adayı Tanıtım Programına; Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Milletvekili Aday Adayları, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

AK Parti’nin, yerelden genele yürüyen bir hareket olarak siyaset arenasında yerini aldığını ifade eden İl Başkanı Yunus Tever, “94 Yılında İstanbul’un makûs talihini değiştiren liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın akılla gönülü, çalışkanlıkla üretkenliği, tevazuuyla hizmeti ve İstanbul’la sevdasını buluşturması yerel yönetimlerde açtığı çığır bütün adaylarımız için muhteşem bir örnektir. Bu örnek her zaman bir meşale gibi yolumuzu ebediyen aydınlatacaktır.

Bizim için AK Parti saflarında yer almak, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği istikamette yol yürümek en güzel adaylık, en güzel adanmışlıktır.
Bu süreçte birbirinden değerli 74 arkadaşımız teveccüh göstererek AK Parti’mizden Milletvekili görevini üstlenmek için Aday Adaylığı müracaatında bulundu. “Halka hizmet Hakka hizmettir” anlayışı ile yola çıkan tüm aday adaylarımıza partimize olan ilgileri ve destekleri için teşekkür ediyorum.

AK Parti, Türkiye'deki her düşüncenin, ülkemiz ve milletimiz için çalışan her ferdin kendine yer bulabildiği bir partidir. 8 kişilik listemizde hangi isimler olursa olsun hep birlikte el ele, omuz omuza ve gönül gönülle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 14 Mayıs’ta Sakarya; Allah’ın izni ve hemşehrilerimizin desteğiyle çok yüksek bir ses ile AK Parti diyecek, Cumhur İttifakı diyecek, Recep Tayyip Erdoğan diyecek inşallah. Çünkü biz Sakarya’yız her zaman bize yakışanı yaptık ve yine yapacağız” ifadelerine değindi.

Mevlana İdris’in ‘Ol dedin olduk senden, gel dedin geldik sana, başımız yerde’ dizeleriyle sözlerine başlayan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce: “14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimlere kısa bir süre kala aday adaylarını tanımak için bir araya gelmiş bulunuyoruz.Birbirinden değerli milletvekili aday adaylarımız;Öncelikle Sakarya’mıza katkı sağlamak için gösterdiğiniz teveccühten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Sakarya’mız için seçilecek olan 8 milletvekilimizin; Davamızın tüm sorumluluğunu bileceğine, karşılık beklemeksizin ülkemizin faydasına çalışacağına, hemşerilerimizin derdiyle dertleneceğine ve derdine derman olacağına inancımız tamdır.Rabbim emeklerinizi, çabalarınızı hayırlı eylesin. 20 yıldır ülkemize, devletimize katma değer katarak çalışmalarımızı sürdürdüğümüz gibi bu seçimden sonra da sürdürmeye “Türkiye için, Sakarya için hemen şimdi!” diyerek devam edeceğiz. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyor, her birinizi Allah’a emanet ediyorum” ifadelerine değindi.

Akabinde 74 Aday Adayına iki dakikalık söz verilerek devam edilen Aday Adayı Tanıtım Toplantısı toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
2023 Milletvekilliği Seçimleri için AK Parti’den Aday Adayı olarak başvuranlar;
1-Hanife Yayla
2-Turan Kahveci
3-Muhammed Ali Başer
4-Recep Hacıeyüpoğlu
5-Fatih Yardımcıoğlu
6-Levent Omaylı
7-Lütfi Bayraktar
8-Zeki Toçoğlu
9-Erdal Tarhan
10-Akif Adnan Dizer
11-Ayşe Tuğba Burucu
12-Özcan Bol
13-Büşra Duygu Alptekin
14-Nuri Oktay 
15-Yusuf Demir
16-Enes Erkan
17-Serpil Başer
18-Fatih Kıcır
19-Murat Kaya
20-Ali İhsan Bilaloğlu
21-Fatma Tunca
22-Osman Çelik
23-Nur Gülşan
24-Aziz Koç
25-Abdullah Şirin
26-Ali İnci
27-Ali İhsan Ürküt
28-Mücahit Akpınar
29-Fazilet Durmuş
30-Mesut Ertaş
31-Şenol Rafet Mustafa 
32-Gürcan Doğan
33-Ahmet Genç
34-Muhammet Durmaz
35-Ayşe Şendoğan
36-Mustafa Ak
37-Süleyman Akbalık
38-Kürşat Kılıç
39-Emre Uludağ
40- Erol Aydın
41- Adem Bilgen
42- Salih Rıdvan Üçüncü
43- Melisa Bülbül
44- Ömer Talha Kaymak
45- Süleyman Arslan
46- Muhammet Gökhan Kilit
47- Osman Karataş
48- Ebrar Nur Baki
49- Ertuğrul Kocacık
50- Zeynep Makbule Akyüz
51- Tuğba Akkar Şen
52- Halime Aykılıç Yeni
53- Resül Dalkıran
54- Taha Eren Tuğrul
55- Ömer Faruk Bürtek
56- Birsen Göktaş
57- Ersin Uğral
58- Murat Çınar
59- Cihad Gökdemir
60- Orhan Tanyel
61- Rahmican Şeşen
62- Nevin Kasap
63- Dursun Ali Mollaoğlu
64- Ferruh Tuzcuoğlu
65- Ali İhsan Yavuz
66- Çiğdem Erdoğan Atabek
67- Recep Uncuoğlu
68- Muhammet Yasin Bilgin
69- Ömer Erdem
70- Ayfer Duran
71- Sinan Yavuz
72- Büşra Yel
73- Arzu Özkan
74- Öner Çetinkaya

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 8 =