Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Ak Kadınlardan Taraklı Çıkartması

AK Parti Taraklı İlçe Kadın Kolları Genel Merkez MKYK Üyesi Dora Kübra Yıldız, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, Birim Başkanları Belgin Demirağ, Tuba Bayraktar, UkbaSerbes, Gamze Avcı desteği ile hane ziyaretlerinde bulundu.

SİYASET
Ak Kadınlardan Taraklı Çıkartması

Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Genel Merkez MKYK Üyesi Dora Kübra Yıldız, AK Parti'nin her zaman kadınların yanında olduğunu belirtti.

"CUMHURBAŞKANIMIZIN SELAMLARINI İLETTİK”

Sokak sokak gezip herkesin derdini dinlediklerini söyleyen Genel Merkez MKYK Üyesi Dora Kübra Yıldız AK Parti Sakarya İl Başkanlığı Kadın Kolları Başkanımız Yasemin Tueran ve yönetimi  koordinesinde Taraklı İlçe Kadın Kolları Başkanımız Arzu Tolun ve yönetimi ile birlikte Taraklı’da ziyaretlerde bulunduk. Hacıyakup Mahallesi’nde seçmenlerimizle buluştuk. Ev sohbetleri, hasta ziyaretleri yaptık.Kapı kapı dolaşıyoruz. Cumhurbaşkanımızın selamını iletiyoruz. Cumhur İttifakı Taraklı Belediye Başkanımız İbrahim Pilavcı ve AK Parti Taraklı İlçe Başkanımız Mehmet Pilavcı ile istişarelerde bulunduk" ifadelerini kullandı.

“ÖZKARAMAN İLE GRUR DUYUYORUZ”

Taraklı’da geçtiğimiz dönemlerde 3 dönem arka arkaya AK Parti’den belediye Başkanlığı yapan Tacettin Özkaraman ve evde tedavi gören eşi Necmiye Özkaraman’e evinde AK Partili kadınlar ile birlikte ziyaret eden MKYK Üyesi Dora Kübra Yıldız, ”Başkanımız Tacettin ÖzkaramanTaraklı’da kalıcı hizmetler ile iz bırakmış. Kendisiylegrur duyuyoruz. Eşi Necmiye hanım’aacil şifalar diliyoruz” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 7 =