Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Adapazarı Meclisi Toplandı

Adapazarı Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı, Meclis Başkanvekili Mehmet Yılmaz başkanlığında toplandı. Mecliste 4 madde oylandı.

GÜNCEL
Adapazarı Meclisi Toplandı

Kasım Meclis Toplantısı

Adapazarı Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısı,meclis başkanvekili Mehmet Yılmaz başkanlığında, Orhangazi Kültür Merkezi’nde meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Yılmaz'dan Teşekkür

Maddeler oylanmadan evvel bir konuşma yapan Meclis Başkanvekili Yılmaz, “Cuma Günü Adalet Eski Bakanımızİsmail Müftüoğlu’nun merhum eşi Zümrüt Müftüoğlu adına Tuzla Mahallesine yaptırdığı Eğitim ve Aile Sağlık Merkezi açılışı gerçekleşti. Müftüoğlu ailesi Adapazarı’mıza  önemli bir eser kazandırdı bu eserde bizde Adapazarı Belediyesi olarak yer aldık, ciddi katkı ve emeklerimiz oldu. Bakanımıza ve Sağlık Merkezi çalışmalarına kapsamlı destekleri olan Mutlu Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Güzel bir açılış oldu, hayırlı uğurlu olsun.”dedi.

Meclis Gündemi

Yılmaz’ın konuşmasının ardından meclis gündemine geçildi. 4 maddelik meclis gündeminde 2 madde oy birliğiyle kabul edilirken, 2 madde oy çokluğu ile kabul edildi. İlk madde oy birliği ile İmar Komisyonuna, 1 madde ise oy birliği ile Hukuk Komisyonuna havale edildi.

Adapazarı Belediyesi 2022 yılı son meclis toplantısı, 5 Aralık Pazartesi günü, saat 14.00’te, Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 1 =